Рекомендуємо прочитати

Фемінізм - це хвороба

article2558.jpg

Фемінізм - це, звичайно, погано і все таке. Але в першу чергу це ненормально.

Відомо, що вчинки людини у великій мірі визначаються рівнем гормонів. В організмі кожної людини з народження присутні і жіночі, і чоловічі. Просто ті, які притаманні протилежній статі, містяться по мінімуму і не роблять ніякого впливу на організм в цілому.

Жіночі гормони визначають характер жінки як турботливий, тривожний, поступливий, легко може прив'язуватися до людини, вміє чекати, не любить суперечок. Вона більше схильна до деякого боягузтва, правда, якщо йдеться про захист гнізда, вона здатна показувати чудеса відваги.

Чоловічі гормони роблять чоловіків агресивними, сильними, безстрашними. Це через них хлопчаки з дитинства - ну, таке враження, що не знають як вбитися - стрибають з сараїв, б'ються, підривають небезпечні суміші без будь-яких пересторог, лізуть в небезпечні, навіть злочинні справи. «Будь першим! - Каже їм тестостерон. - Будь першим і переможеш їх усіх! ». Інстинктивно чоловік знає, що так приверне увагу кращої дівчини, на чому і базується інстинкт розмноження.

Зараз у нашому суспільстві через екологію і всякі дивні компоненти в їжі народжується дуже багато начебто здорових, але в чомусь нездорових дітей. Якщо жінки попереднього покоління жили, просуваючись до кар'єри і забувши про потомство, бо нікому було виконувати чоловічу роль (після війн, після військових дій, в результаті чого стало багато жінок і мало чоловіків), і - залишалися при цьому жінками, то нинішнє покоління дівчат вважає за доблесть бути попереду чоловіків, пробиватися по життю і знаходити принадність у випередженні чоловіків. Фемінізмом називається. Почалося в США, де традиційно їдять курей, вирощених на гормонах - а такі кури дуже сильно змінюють гормональний фон. Так от, причини, швидше за все, такі:

1) знижений жіночий гормональний фон первинний, а фемінізм - це вже прояв хвороби, при якій виробляється мало жіночих статевих гормонів і багато чоловічих. У цьому випадку у дівчат ростуть вусики, окремі волоски там, де у чоловіків бакенбарди, і бурхливе оволосіння на гомілках. І - «тещина доріжка», яка буває у чоловіків від паху до пупка. Ожиріння на животі за чоловічим типом, відсутність жиру на стегнах. Ну, і інші є ознаки, але ці - говорять;

2) постійно прагнучи бути попереду чоловіків і пригнічуючи чоловіків, жінка ніби змушує працювати свої чоловічі статеві гормони. У цьому випадку жіночих у неї стає менше, тому що вони як би не потрібні. Організм у нас завжди відключає те, що не потрібно.

А висновок один - феміністкам потрібно обстежитися, припинити грати в чоловіків і попити таблетки. Інакше з віком у них підуть вже незворотні зміни.

Існує безліч прикладів, коли жінка в шлюбі починає щось «доводити», (ну природно, що чоловік - нікчема в порівнянні з нею, великою), а потім йшла до лікаря і запитувала, що їй робити, доводиться щодня голити підборіддя.

На феміністок потрібно не нападати, а розтлумачити їм це і послати лікуватися. Поки ще можна повернути до життя виробництво їх власних жіночих гормонів, інакше потім їм доведеться на таблетках сидіти до самої смерті.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Наш організм виробляє безліч гормонів, кожен з яких дуже важливий для нашої життєдіяльності. Порушення гормонального...
Секс і вагітність - речі цілком сумісні і здатні принести задоволення, потрібно просто вміти їх поєднувати. Медики про...
Ексаудиризм - чи знаєш ти, що це таке? Прийшов час розвіювати безграмотність в сексуальній сфері. Люди з таким...
Хворити ми не любимо. Але як би ми й намагалися, котрась із хвороб обов'язково наздожене нас. Сьогодні ми поговоримо про...
Scroll To Top