Рекомендуємо прочитати

Уреаплазмоз: симптоми, лікування

article1939.jpg

Хворіти ми не любимо. Але як би ми й намагалися, котрась із хвороб обов'язково наздожене нас. Сьогодні ми поговоримо про таке захворювання, як уреаплазмоз. Це досить часто захворювання. Дуже важливо знати, які симптоми і лікування необхідні при такому захворюванні.

Що це таке уреаплазмоз

Це захворювання викликається уреаплазмами — дуже дрібними одноклітинними бактеріями. Вони добре живуть на слизових оболонках сечовивідних шляхів. Якщо бути більш точними, то це мікроорганізм, який часто розглядають як щось середнє між вірусом і бактерією. У нього немає клітинної оболонки і немає ДНК. Вони харчуються сечовиною, яка знаходиться у сечі. Тому й отримала бактерія таке ім'я.

Шляхи зараження уреаплазмами

Досить часто це захворювання відносять до інфекцій, що передаються статевим шляхом. Напевно багато хто напружилися при цій фразі. Але не все так страшно. Справа в тому, що уреаплазма вважається умовно патогенною бактерією. Вона виявляється у доброї половини людства, причому зовсім не обов'язково при цьому мати статевий контакт. Так, основним шляхом передачі уреаплазми є статевий шлях, але при цьому виділяють і такі:
— Зараження при пологах шляхом передачі від мами до дитини. Це пояснює, чому у багатьох новонароджених виявляють уреаплазму в носоглотці або на статевих органах.
— Внутрішньоутробне зараження.
— Крапельно-рідинний шлях.
— Побутовий, в тому числі і через контакт із зараженими або через предмети побуту.

Якщо вже говорити простою мовою, то уреаплазма є майже в кожного в організмі, також, як і Кандида, яка викликає молочницю. Бактерії живуть, не викликаючи жодних симптомів, але під впливом деяких чинників, наприклад, перенесення якого-небудь захворювання, прийомі антибіотиків, ослабленні організму або при постійних стресових ситуаціях, відбувається зростання уреаплазми і це призводить до появи захворювання уреаплазмоз.

Симптоми захворювання

Уреаплазма може жити довго в організмі не виказуючи себе. Нормальним вважається вміст уреаплазми в організмі у кількості 10 * 4 КУО / мл. При більш високих концентраціях відбувається виникнення захворювання, як звичайного, так і хронічного перебігу, а, отже, і симптомів.

Так при захворюванні виділяються наступні симптоми:

У чоловіків:
— Мізерні мутнуваті виділення.
— Незначний свербіж і печіння біля сечовипускального каналу.
— Слабка біль або різь при сечовипусканні.

У жінок:
— Виділення із статевих органів, що нагадують молочну сироватку.
— Сверблячка піхви.
— Хворобливе сечовипускання.
— Можливо, виникнення болю внизу живота.
— Часті походи в туалет по-маленькому.
— Шкірні висипання.
— Сечокам'яна хвороба.
— Схильність до частих застуд

Несвоєчасне лікування або лікування аби як, що подружка прописала, може призвести до виникнення циститу, ендометриту, простатиту (у чоловіків), кольпіту, викиднів, запалення придатків, спайок в маткових трубах, передчасних пологів, а також до безпліддя.

Лікування уреаплазмозу

Лікуванню уреаплазмоза піддаються не тільки хворі, але і їх партнери. Тому дуже важливо сказати про це своїй половинці і почати своєчасне лікування. Під час лікування необхідно дотримуватися запобіжних заходів і користуватися презервативами.

Лікування уреаплазмозу потрібно проводити комплексно. Для цього спочатку роблять аналіз на бак. посів з чутливістю до антибіотиків. Потім лікар, виходячи з діаграми, прописує вам відповідний антибіотик. Їм ви будете вбивати уреаплазму. Для відновлення мікрофлори у піхві вам пропишуть спеціальні свічки. Крім усього іншого, щоб не розвинувся дисбактеріоз кишечника від антибіотиків, вам потрібно буде приймати препарати, які захищають кишечник. Тим, у кого страждає печінка, додатково прописують препарати, що захищають її. І останнє, обов'язково призначають імуностимулятори, які або підвищать чи підтримають у хорошому стані вашу імунну систему.

Найважливішим у лікуванні уреаплазмоза є суворе дотримання рекомендацій лікаря. Повністю позбудеться від уреаплазм практично неможливо, але привести в норму — просто.

Будьте здорові.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Вилікувати цистит без антибіотиків можна, але на початкових стадіях, і за допомогою такого методу як фітотерапія. Слід...
Кажуть, всі хвороби від нервів. Тому коли ви помічаєте у себе нездужання по жіночій частині, перш за все, потрібно...
Scroll To Top