Рекомендуємо прочитати

Поради, як вдало вибрати фотографа на весілля

article2379.jpg

Весілля - це урочиста і найкрасивіша подія, одна з найважливіших подій в житті людини. Чарівність нареченої, галантність нареченого і щасливі сльози батьків залишаться з вами на весільних фотографіях.

Весільна фотозйомка вимагає хороших професійних навичок фотографа. Ось кілька порад, як вибрати хорошого фахівця:

Порада 1. Скористайтеся Інтернетом. Зайдіть на тематичний весільний форум. Почитайте відгуки, виберіть кращі. Якщо у фотографа є сайт або сторінка в соціальній мережі, зайдіть і подивіться викладені там фотографії. Якщо якість, стиль і ціна вас влаштували, можна зустрітися особисто.

Порада 2. При особистій зустрічі зверніть увагу на акуратний зовнішній вигляд і мову фотографа, спробуйте зрозуміти, чи комфортно вам буде цілий день взаємодіяти з цією людиною. Адже відеозйомка весіль та фотосесії вимагають від фахівця бути комунікабельним, змушувати людей розслабитися і веселитися.

Порада 3. Подивіться надруковані фото великого, не менш ніж 15х20 формату, вони повинні передавати настрій дня і викликати бажання дивитися на них.

Порада 4. Зверніть увагу на апаратуру: у професійного фотографа з собою, як правило, кілька об'єктивів, штатив і запасна камера.

Порада 5. Термін виготовлення фотографій не може бути коротшим, ніж 10-15 днів. Процес корекції займає багато часу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Раніше без свідків не реєструвався жоден шлюб. Зараз офіційно свідки «скасовані», але наречений і наречена, як...
Весілля - саме хвилююча і урочиста подія для закоханої пари, тому до її підготовки варто поставитися відповідально. Хто...
Келихи для шампанського - аксесуар, присутній на будь-якому весіллі, а тому він буде відображений майже на всіх...
Якщо ваше весілля не відрізняється принципово від всіх інших урочистостей, то ви знаєте, що напої на будь-якому весіллі...
Scroll To Top