Рекомендуємо прочитати

Просто додай оцет в пральну машинку! Ось він – секрет, за який можна багато чого віддати…

article3660.jpg

Просто вражає, скількома корисними якостями володіє звичайний столовий оцет! Він додає блиску кахлю, дзеркалам і келихам, очищає крани і змішувачі від вапняного нальоту, в тандемі з содою ефективно відбілює раковину…

Але що буде, якщо додати оцет під час прання речей? Ось 5 причин, які переконають тебе неодмінно долити оцет в пральну машинку.

Оцет володіє пом’якшуючими властивостями, що особливо актуально при пранні речей з жорсткої або занадто щільної тканини.

Оцет – відмінний засіб для виведення плям. Оброби плями від поту, жиру, деяких фруктів оцтом попередньо, а потім додай ще 50 мл у відсік пральної машинки.

Усунути стійкі, в’їдливі в одяг запахи, наприклад запах поту, можна, заливши у відділення для ополіскувача 100 мл оцту.

Якщо ти періодично заходиш до магазину секонд-хенду, напевно знаєш, наскільки складно позбутися специфічного запаху цих речей… Оцет і тут допоможе: ополосни ним одяг після прання в звичайному режимі.

Оцет допоможе позбутися плям від іржі на одязі. Приготуй кашку з оцту і кам’яної солі, а потім увітри її в пляму. Залиш на кілька хвилин, а потім випери річ як зазвичай.

Крім іншого, додавати при пранні оцет корисно і для правильної експлуатації пральної машинки: цвіль не заведеться, а від вапняного нальоту на механізмах не залишиться і сліду!

Друзі захочуть наслідувати твій приклад: поділися з ними цією статтею!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Засоси на ніжній жіночій шкірі найчастіше утворюються на шиї і грудях. Психологи коректно називають їх «небажаними...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Scroll To Top