Рекомендуємо прочитати

Весільні бокали для шампанського

article1422.jpg

Келихи для шампанського - аксесуар, присутній на будь-якому весіллі, а тому він буде відображений майже на всіх фотографіях. Келихи, які тримають молодята, привертають до себе увагу, а тому до їх вибору необхідно підходити з усією серйозністю. Де ж, а головне, які весільні келихи найкраще купувати?

Купівля келихів для молодят не складає особливих труднощів, оскільки їх продають практично в будь-якому відділі подарунків або в магазині, де продають скляний посуд. У подібних магазинах є келихи на найрізноманітніший смак: різних відтінків, форм і малюнків. Як правило, весільні келихи бувають прикрашені сердечками, сплетеними кільцями або ж зображеннями голубів. Хоча бувають більш складні по виконанню композиції. Продають зазвичай келихи парами.

При покупці келихів можна орієнтуватися на уподобання нареченого і нареченої. Прикрасити келихи можна абсолютно різними матеріалами: мереживом, стразами або бісером, а хтось навіть прикрашає їх живими квітами.

Якщо хочеться, щоб келихи гармонійно виглядали з сукнею нареченої, то тоді варто прикрасити їх стразами або бісером відповідного відтінку. Якщо весільні келихи планується прикрасити мереживом, то воно має бути таким же, як і на сукню у нареченої.

Якщо в магазині так і не знайшлося підходящих келихів, то їх цілком можна прикрасити самим. До прикладу, якщо весілля буде в тематичному стилі - морська, весняна, чорно-біла і т.п., то і при прикрасі келихів слід використовувати елементи, які тісно пов'язані з цією темою. Якщо тематика весілля морська, то келихи можна прикрасити черепашками і кристалами бірюзового кольору, морськими зірками і іншим. Якщо весілля організована у весняному стилі, то фужери прикрашають метеликами й квітучими квітами. Чорно-біле весілля в цьому плані найпростіша. І бісер, і стрічки, і намиста, і стрази, якщо вони будуть мати чорний або білий колір, можна використовувати. Однак тут головне не захопитися і не перестаратися, наприклад, з чорним кольором. Адже все-таки буде весілля, а не похоронна процесія. Тому при декоруванні необхідно постаратися уникнути траурного виду келихів.

Якщо майбутні чоловік і дружина віддають перевагу класиці, то доречно буде прикрасити фужери бурштином. Також можна самі фужери купити не зі скла, а з металу, в тому числі дорогоцінного.

Якщо пара зважилася на металеві келихи, то вибирати їх варто дуже ретельно. Якщо наречена дуже мініатюрна, а її весільна сукня пишна і мереживна, то важкі металеві келихи будуть виглядати дуже громіздко. Металеві келихи стануть чудовим аксесуаром на весіллі, яка витримана в стилі середньовіччя і рицарства.

Якщо молодята будуть пити з металевих келихів, то купити скляні келихи все одно потрібно: розбити за звичаєм металеві келихи навряд чи вдасться.

Прикрасити весільні келихи можна й самим: для цього потрібно купити звичайні скляні фужери для шампанського, всілякі стрази, стрічки, бутоньєрки. Деякі прикрашають келихи навіть ювелірними виробами.

Ще один варіант прикраси - розпис. Для цього підійдуть акрилові фарби для розпису на склі. До прикладу, на келихах можна написати ініціали та портрети нареченого з нареченою. Таке відповідальне завдання краще довірити художнику.

Ще один вид декорування - гравірування. Вона може бути простою або з покриттям малюнка фарбою (срібною або золотою). У таких випадках, як правило, на келихи наносять імена нареченої і нареченого, а також дату їхнього весілля.

До слова сказати, весільні келихи - це не просто аксесуар, який необхідний безпосередньо на весілля. Після весілля ця красиво оформлена і стильна пара фужерів займе місце в переліку речей, які нагадують про самих світлих і приємних хвилинах спільного життя. Згодом ці келихи використовують і на роковинах весілля, і на інших важливих для сім'ї святах.

Оптимальний варіант - це купити звичайні скляні келихи і прикрасити їх самим, проте якщо дозволяє бюджет, то келихи для такого урочистого випадку краще замовити у професіонала. І, звичайно ж, замовити їх краще заздалегідь, а не прямо перед одруженням. Тільки тоді келихи будуть виконані на високому рівні і в строк.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У нашій країні існує думка, що будь-яка жінка, яка не зуміла по тій або іншій причині вийти заміж до тридцяти років,...
Весілля - саме хвилююча і урочиста подія для закоханої пари, тому до її підготовки варто поставитися відповідально. Хто...
Якщо ваше весілля не відрізняється принципово від всіх інших урочистостей, то ви знаєте, що напої на будь-якому весіллі...
Прихильників «зимових весіль» в останні роки стає все більше і більше. Навіть можливі неприємності не зупиняють...
Scroll To Top