Рекомендуємо прочитати

Заміж після 30 років: переваги і недоліки

article1473.jpg

У нашій країні існує думка, що будь-яка жінка, яка не зуміла по тій або іншій причині вийти заміж до тридцяти років, надалі практично не має шансів на щастя в особистому житті. Причому нерідко оточення зовсім не прагне допомогти, а навпаки, тільки посилює ситуацію, постійно цікавлячись, коли ж вона вийде заміж. Отже, ви жінка за тридцять, яка нарешті знайшла свого єдиного і вже призначена дата весілля. Однак для заміжжя в даний період є свої особливості, про які краще знати заздалегідь, як про достоїнства, так і про недоліки.

Заміж після 30 років: недоліки

З віком коло спілкування людини, в більшості випадків, значно звужується. І якщо ви і раніше не відрізнялися активним способом життя, то в даний період навряд взагалі хтось буде поруч, крім кількох подруг і колег по роботі. Це призводить до того, що знайти собі кандидата в подружжя стає все складніше і складніше, а постійні нагадування з боку близьких не дають розслабитися.

Якщо вам вдалося вирішити вищеописані проблеми, то вас варто привітати, це вдається не кожній. На жаль це далеко не все, труднощі тільки починаються, труднощі теперішній сімейного життя.

Перш за все, чим більше партнерам років, тим складніше їм стає притертися один до одного, оскільки кожен звик жити один і далеко не завжди легко змиритися з чужими звичками і недоліками. Чи зумієте ви при необхідності закрити очі на дратівливі побутові дрібниці?

Заміжжя під віці за тридцять означає те, що діти у вас будуть пізніми. Це має на увазі під собою не тільки наболілу проблему конфлікту поколінь, але й те, що чим старше організм жінки, тим складніше для нього буде виносити і народити малюка. З цієї причини декрет слід почати планувати відразу ж після заміжжя.

Ми привели найбільш головні негативні сторони шлюбу після тридцяти років, тепер можна розглянути його позитивні сторони.


Заміж після 30 років: переваги


В даному віці, як правило, люди вже знають, чого хочуть як від життя, так і від сімейних відносин, і вступають в шлюб з усією відповідальністю, усвідомлено. Також зазвичай людина вже вміє знаходити компроміси, закривати очі на дрібні недоліки - все це допоможе зменшити кількість можливих сварок і скандалів, а, відповідно, це означає, що шлюб буде куди міцніше.

Не менш важлива і матеріальна сторона питання. Якщо ваш партнер старше 30 років, то швидше за все у нього вже є певний статус в суспільстві, житлоплоща, кар'єра, особистий автотранспорт. У такому випадку ви можете розслабитися і дозволити собі насолоджуватися життям. Вам не треба буде гнатися за успіхом в спробі забезпечити собі майбутнє, ви зможете спокійно народити дитину і виховати його. І навіть якщо станеться щось погане, то вам вже не треба буде починати з самого нуля.

Деякі жінки вважають перевагою те, що в більшості випадків до даному віку, чоловік уже «нагулявся», так само як і вона сама. Всі бурі пристрастей та емоцій пройшли і тепер ви з партнером готові до сімейних відносин. Вже ні ви, ні ваш чоловік не буде ставити під загрозу ваш шлюб тільки заради сумнівної інтрижки.

Найчастіше в такому шлюбі сексуальні відносини також складаються досить добре. Кожен партнер вже володіє певним умінням і досвідом, який дозволяє як самому отримати задоволення, так і доставити його іншому партнерові. Зрозуміло, не можна зі стовідсотковою вірогідністю стверджувати, що інтимні стосунки будуть повністю влаштовувати вас обох, однак шанс цього вельми великий.

Таким чином, заміжжя після тридцяти володіє значними перевагами - у вас вже є певні кар'єрні досягнення, якої-небудь соціальний статус, ви щасливі у шлюбі і можете стати відмінною матір'ю.

Трохи статистики


Згідно з даними, наданими Європейським соціальним дослідженням, проведеним у 2006 році, не менше десяти відсотків російський жінок у віці від 30 до 40 років не були заміжні жодного разу, однак вже до 50 року їх кількість знижується до чотирьох відсотків, тобто схоже на те, що деяким жінкам просто важче зважиться на даний, досить відповідальний і значний крок.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Scroll To Top