Рекомендуємо прочитати

У чому секрет стрункості японок?

article2820.jpg

Японкам вдається завжди залишаються стрункими і мініатюрними, незважаючи на вік. Вони досягають цього за допомогою японської чайної дієти.
Жіночій красі приділяється багато уваги і застосовується безліч засобів щодо її досягнення. Най дієвішим способом зберегти красу і жіночність є дотримання спеціальної дієти.

Це можна помітити на прикладі японок. Їм вдається завжди залишатися стрункими і мініатюрними, незважаючи на вік. Вони досягають цього за допомогою японської чайної дієти.

Основним правилом японської чайної дієти вважається вживання зеленого чаю - 1 літра за добу. Можна пити і мінеральну воду. Їсти три рази на день. Перекуси повинні бути повністю виключені. Дана дієта передбачає заборону помідорів, бананів і винограду. В цілому, всі інші продукти дозволені.

По закінченню двох місяців можна позбутися від 4-х зайвих кілограмів. Надалі, по закінченню жорсткого дієтичного періоду, рекомендується не кидати вживати літр зеленого чаю. Так як це буде сприяти зниженню ваги до потрібних параметрів. Як цього досягти, вказано нижче.

У 1 і 14 день снідати дозволяється нежирним сиром, чашкою зеленого чаю. Пообідати можна звареними 2 яйцями, тушкованою капустою (230 г), склянкою соку з яблук. Вечеряти допускається паровим рибним філе (230 г), салатом овочевим, зелені.

На 2 і 13 день сніданок буде складатися з твердого сиру з сухарем, зеленим чаєм. На обід з'їсти капустяний салатик, відварну рибу (230 г). Повечеряти можна крутими яйцями, яловичиною (230 г), овочевим салатом, запиваючи все вміст зеленим чаєм. Інші дні складаються аналогічним способом.

Ця методика допомагає досягти швидкого схуднення і омолодити організм. Завдяки вмісту в зеленому чаї антиоксидантів, речовин, які здатні посилювати обмінні процеси.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не обов'язково худнути, постійно виснажуючи себе дієтами і перебуваючи в стані сильного голоду. Є способи, які не...
Рослинні олії століттями використовувалися в народній медицині і в косметології. У них містяться найцінніші речовини...
Дівчата-слов'янки без сумнівів є найкрасивішими. Однак в процесі дорослішання їх звичка постійно посміхатися...
У наш час існує безліч дієт, за допомогою яких можна за невеликий проміжок часу скинути досить велику кількість...
Scroll To Top