Рекомендуємо прочитати

Швидке схуднення для жінок

article2915.jpg

У наш час існує безліч дієт, за допомогою яких можна за невеликий проміжок часу скинути досить велику кількість кілограм. Швидке схуднення для жінок за допомогою тієї або іншої дієти є саме тим результатом, до якого вони прагнуть. Розглянемо позитивні і негативні сторони швидкого скидання зайвої ваги за невеликий проміжок часу.

Позитивні моменти швидкого схуднення
Будь-якій жінці, особливо навесні, перед поїздкою на курорт, в період закоханості хочеться чудово виглядати. Адже дійсно бувають такі моменти, коли жінці це просто необхідно саме за короткий проміжок часу. Безсумнівно, багато жінок прагнуть схуднути швидко. Такі дієти гарні тим, що на майбутню вечірку можна надіти плаття, яке трохи піджимає, похвалитися перед подругами і т.д. Але мало хто замислювався над тим, як реагує жіночий організм на швидку втрату ваги.

Негативна дія швидкого схуднення для жінок
Для швидкого скидання ваги застосовується, як правило, яка-небудь спеціальна дієта (виключення складають захворювання). Гострий недолік надходження в організм потрібних поживних речовин може призвести до гормонального збою. У багатьох жінок через швидку втрату ваги порушується менструальний цикл. За даними медичної статистики у жінок, які захоплюються «швидкісними» дієтами, настає ранній клімакс.
Мало хто знає, але дієти з швидкою втратою ваги знижують інтелект.

Справа в тому, що при голодуванні порушується зв'язок півкулями головного мозку. Це сприяє порушенню сприйняття наданої інформації та її обробки, до погіршення пам'яті. Саме з цієї причини не рекомендується жінкам, які на дієті, сідати за кермо. Порушується реакція, через це можна не вчасно зреагувати на ту чи іншу ситуацію на дорозі.

Швидка втрата у вазі може завдати великої шкоди печінці. Різке схуднення для цього органу небезпечніше, ніж повільне ожиріння. Це може спровокувати серйозне захворювання, таке як неалкогольний стеатогепатит. Причому симптоми можуть проявлятися через великий проміжок часу, навіть якщо печінка вже пошкоджена. Крім того, багато пані приймають різні добавки (біологічно активні) для спалювання жиру. А речовини, які входять до їх складу далеко не нешкідливі. Такі добавки можуть негативно впливати на печінку. Прийом добавок для швидкого зняття ваги може призвести до печінкової недостатності. При різкому зниженні ваги вуглеводи і жири в жіночому організмі спрямовуються в печінку, при цьому утворюючи в ній надлишкові відкладення. Тому можна отримати ожиріння печінки, що збільшує ризик розвитку гепатиту, а то і цирозу печінки.

Крім цього при швидкому схудненні у жінок страждає шкіра. В основному це помічають у себе жінки середнього віку. Через нестачу потрібних поживних речовин шкіра стає тьмяною, втрачає пружність. Крім цього в період інтенсивного зниження ваги страждає функція опорно-рухової системи.

При цьому підвищується ризик розвитку остеопорозу, так як не отримуючи в достатку кальцію, кісткові тканини стають більш крихкими. Крім цього, худаючі входять до групи ризику людей, які ризикують захворіти на туберкульоз. Крім усього перерахованого при швидкому зниженні ваги скинуті кілограми швидко повертаються. При швидкому схудненні зайва вага скидається, але не усуваються причини появи жирів. Чи варто обмежувати себе в їжі, якщо отриманий результат збережеться ненадовго?

Але багато жінок можуть заперечити, чому ж тоді такі дієти так популярні, якщо вони негативно впливають на здоров'я. Справа в тому, що шкідливі сторони дуже рідко описуються в різних журналах, які «просувають» культ схуднення. Тому перед тим як швидко схуднути, будь-якій жінці варто подумати, чи потрібно псувати своє здоров'я, віддаючи данину моді. Навіть якщо улюблена подруга, періодично худне таким чином, прекрасно виглядає і добре себе почуває - це не означає, що і у вас все піде добре. Адже у кожної людини своя специфіка організму. Якщо вже дуже хочеться вдосконалити фігуру , то слід вибрати інший спосіб схуднення. Наприклад, зайнятися фізичними вправами (вдома, в клубі тощо) і при цьому скористатися дієтою, яка багата необхідними для жіночого організму речовинами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Рослинні олії століттями використовувалися в народній медицині і в косметології. У них містяться найцінніші речовини...
Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я ...
Японкам вдається завжди залишатися стрункими і мініатюрними, незважаючи на вік. Вони досягають цього за допомогою...
Scroll To Top