Рекомендуємо прочитати

Фітнес покращує якість сексу

article661.jpg

Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок, підвищуючи інтелектуальні навантаження, можна розвивати в собі мистецтво любові, навантажуючи м'язи і підвищуючи самооцінку.

"Секс і фітнес мають багато спільного, - говорить лікар лікувальної фізкультури Андрій Нізкопоклонний. - Наприклад, і те й інше задовольняють наші потреби. В ієрархії задоволень на самій нижній сходинці знаходяться примітивні - їжа, сон, у когось алкоголь, наркотики. На більш високому щаблі знаходяться задоволення від сексу, фізичного навантаження, музики, вистави чи фільму. Третій ступінь задоволення, найвища, - задоволення від творчої діяльності, самореалізації ".

Велика різниця

У той же час фітнес і секс в якості фізичних навантажень не замінюють один одного, говорить Нізкопоклонний: "Існує думка, що можна не утрудняти себе фітнесом, а достатньо лише регулярно активно займатися сексом - і ви завжди будете в хорошій формі". Але в якості кардіотренувань і програми зниження ваги лікарі не готові рекомендувати тільки інтимний спорт ".

З фізіологічної точки зору секс - це навантаження аеробного характеру з інтервалами прискорення. Але під час такого навантаження немає можливості контролювати пульс і рахувати згорілі калорії. М'язи навантажуються достатньо безладно, і якість їх "опрацювання" залишається під сумнівом.

Тому цілеспрямована робота над фігурою без фітнесу неможлива. Аеробне навантаження для спалювання жиру приносить ефект, тільки якщо триває довгий час. Секс же часто закінчується вже тоді, коли механізм спалювання жиру навіть не встигає розвернутися на повну потужність.

Якість сексу вельми залежить і від самооцінки людини, від його впевненості в собі. Крім того що в тренажерному залі людині вдається розслабитися психологічно, забути про насущні проблеми, він отримує фізіологічне задоволення від вправ, пов'язане з викидом ендорфінів в головному мозку. Задоволення від підвищення силових показників, витривалості, гнучкості, змін фігури приносить повагу до себе. Все це підвищує моральний настрій, впевненість в собі і позначається на можливостях в сексі.

Жіноча половина

Вправами для розробки інтимних м'язів користувалися з давніх часів. Сьогодні необхідність у підтримці м'язового тонусу тазового дна стає ще актуальнішою. І з інтимною, і з медичної точки зору: сидячий спосіб життя вельми несприятливо позначається на тазових м'язах, вони розслабляються, "лінуються", це призводить до опущення органів малого тазу.

Тренуваннями можна досягти і здоров'я, і вміння в ласках. Суть їх полягає в регулярному напруженні м'язів малого тазу (для цього на видиху втягуйте анус і промежина в себе, як ніби утримуєте позиви до сечовипускання), черевного преса, внутрішньої поверхні стегна і сідниць.

Чоловіча половина

Фізичні навантаження зміцнюють не лише здоров'я, але й омолоджують організм і підсилюють потенцію. Силові вправи, особливо присідання з вагами, стимулюють вироблення тестостерону в організмі. Доведено, що бодібілдинг для чоловіків джерело вічної молодості.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Далеко не всі, давши собі обіцянку здійснювати пробіжки із завтрашнього ранку або з понеділка, дотримуються цієї...
Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top