Рекомендуємо прочитати

Я водою їх поливаю, я в теплі їх зігріваю, тільки ви ростіть

article1197.jpg

Вправи для збільшення грудей

Фітнес-тренер про спеціальний комплекс для жінок, що вирішили збільшити груди за допомогою вправ.

Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої груди. Часто жінки, приходячи на заняття, думають, що вправи збільшать їх молочні залози, плутаючи поняття грудей і поняття молочних залоз. У молочних залозах просто немає м'язів, які можна збільшити, у них зовсім інша будова. Груди жінки - це комплекс молочних залоз, і безпосередньо грудної мускулатури. Так от, збільшити самі залози інакше як хірургічним шляхом не можна, вони визначені природою, а от збільшити, підтягнути, зробити рельєф грудної мускулатури реально. Природно, це і підніме груди, і збільшить її об'єм грудей в цілому, додасть їй тонус, ефектний зовнішній вигляд.

І другий пункт, на який я хочу звернути вашу увагу в темі вправ для збільшення грудей. Відомо, що м'язи грудної мускулатури дуже великі і досить сильні, і щоб вони росли, а об'єм грудей збільшувався, потрібні досить серйозні заняття із навантаження. В інтернеті жінки читають, що для збільшення грудей досить «3-4 елементарних вправ, і через пару місяців ...» і приходять у фітнес-центр абсолютно без настрою на серйозну роботу, думаючи, що на тренажерах їх груди будуть рости як на дріжджах. Я згоден, тонус грудей кількома вправами підтримати можна, але збільшити обсяг - ні. Тому, якщо ви реально налаштовані збільшити груди за допомогою вправ, готуйтеся до навантажень. А що таке правильні навантаження? Правильні навантаження в нашому випадку - це коли м'язи грудей після заняття (або на наступний день) злегка болять. Справа в тому, що м'язи збільшуються і ростуть тільки тоді, коли навантаження на них значно більше звичайного, і легкі больові відчуття якраз і свідчать, що вплив на м'яз був достатнім.

Про частоту занять. Кожен день займатися вправами для збільшення грудей сенсу ніякого немає, м'язи ростуть якраз тоді, коли відпочивають після навантаження. 3 рази на тиждень буде достатньо.

Звичайно, у фітнес-центрі інструктор вам все пояснить і всі вправи покаже, мене ж попросили розповісти, які вправи для збільшення грудей можна робити вдома. І відразу порада - милі жінки, не використовуйте в якості навантаження товсті книги, як рекомендують інтернет-порадники. Невже заради гарної грудей варто жаліти двісті гривень? Якщо ні, сходіть в магазин (або попросіть чоловіка), хай купить вам розбірну гантелю кілограм на 7-10, а краще дві.

Далеко не всіх жінок природа нагородила пишними формами. Багато приймають даний факт і не турбуються з цього приводу, для інших же це причина постійних хвилювань і почуття обділеності. У наш час є чимало способів збільшити груди починаючи медичними, закінчуючи заняття спортом.

Крем, для збільшення розміру грудей.


На ринку зараз існують безліч кремів, які за заявою виробника можуть надати грудям необхідний розмір. Багато хто стверджує що можна за допомогою крему для збільшення грудей збільшити груди на один розмір на протязі місяця застосування.

На даний факт можна лише відповісти тим, що входять до складу крему речовини не можуть збільшити груди, а тільки лише надати їй пружність і зробити еластичною. З віком наші груди втрачають колаген, який відповідає за пружність шкіри. Креми, які обіцяють збільшити розмір грудей, ефективно вбираються в шкіру, підвищуючи її ефективність і компенсуючи брак колагенових волокон. На розмір грудей даний факт ніяк впливати не може.
У спортзал за пишними і здоровими грудьми.
Спорт досить корисна річ. Рухова активність дозволяє нормалізувати кровообіг в організмі, покращити загальний стан.

Чи можливо збільшити розмір грудей за допомогою спортзалу?


На це питання існує двояка думка. Одні вважають що фізичні вправи, не можуть сприяти збільшенню, так як в грудях немає м'язової тканини. З іншого боку, за допомогою вправ можна значно поліпшити поставу, випростовується плечі, і ваші груди однозначно буде здаватися більше.

Їж капусту - груди будуть великими.


Вживання в їжї капусти має позитивну дію на молочну залозу. Капуста особливо корисна в період росту організму і в період статевого дозрівання у дівчат. Для жінок капуста буде особливо корисною в постклімактеричний період життя. Як відомо, капуста виражена протизапальними, протиотічною і розсмоктуючою дією, і сприяє зростанню молочної залози у дівчат.

Протиопухолеві властивості виявлені вченими в багатьох видах капусти. Капуста містить потужний протираковий компонент - сульфорафан, який у свою чергу стимулює в організмі вироблення ферментів, які нейтралізують сполуки, що викликають рак. Але звичайно чекати від капусти чудодійних результатів теж не варто

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Далеко не всі, давши собі обіцянку здійснювати пробіжки із завтрашнього ранку або з понеділка, дотримуються цієї...
Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top