Рекомендуємо прочитати

Як привести себе у форму за місяць до Нового року

article1799.jpg

Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає фігуру, можна підкоригувати ці невеликі вади і зустріти Новий рік з гарним настроєм і в прекрасній формі.

Заради успіху експрес-корекції необхідно працювати одночасно в двох напрямках.

Дотримання енергетичного балансу. Кількість споживаної з їжею енергії повинна відповідати вашим енерговитратам або, що ще краще, бути меншою. Тобто кількість споживаних калорій повинна бути менше, ніж енерговитрати вашого організму. Для вирівнювання енергетичного балансу дотримуйтесь наступних правил:

- Споживайте їжу, яка підлягає мінімальній обробці, оскільки організм, самостійно обробляючи їжу, витрачає калорії;
- Додайте у ваше повсякденне життя більше руху: відмовтеся від ліфта, пішки прогулюйтеся по магазинах і т.д.

Як привести себе у форму за місяць до Нового року

Поліпшення м'язового тонусу. Невелике щоденне силове навантаження на всі групи м'язів додасть красивої форму м'язам і буде сприяти відновленню енергетичного балансу. Зробити це можна шляхом опрацювання глибоких шарів м'язів. Сучасні напрямки фітнесу, такі як пілатес, пропонують нам метод, який дозволяє опрацьовувати глибокі шари м'язів, що відповідають за правильну поставу, правильне розташування суглобів і внутрішніх органів. Метод пілатеса особливу увагу приділяє опрацюванню м'язів тазового дна і м'язів черевного корсета. Тренувальний процес, який включає в себе роботу над цими м'язами, дозволяє побачити і відчути перші результати в короткий проміжок часу, за рахунок візуальних змін в поставі (тіло набуває більш витягнутої форми), а також за рахунок «включення» в роботу м'язів, які раніше як би знаходилися в сплячому режимі.

Для того щоб виглядати красиво, досить включити в свій щоденний комплекс зовсім невелику кількість вправ:

Як привести себе у форму за місяць до Нового року

1. Вправи для включення тазового дна і м'язів черевного корсета.

А) Вправа виконується в положенні стоячи, ноги знаходяться на ширині тазу. Розслабте м'язи сідниць і м'язи стегон. Уявіть м'яз тазового дна як гамак, який кріпиться до внутрішніх стінок вашого тазу. При «включенні» (напрузі цих м'язів) виникає відчуття піднесення м'язи вгору. З вдихом приготуйтеся до руху, з видихом не поспішаючи підтягніть м'язи тазового дна вгору. Утримуючи м'язи вгорі, зробіть вдих, а на видиху не поспішаючи опускайте м'яз вниз до повного розслаблення. Рекомендується 10-15 повторень. Видих у цій вправі повинен бути в два рази довше, ніж вдих.

Б) Виконавши 10-15 повторень першої вправи, додайте роботу м'язів черевного корсета. На видиху підтягуйте пупок до поясниці, не змінюючи положення поясниці. Уявіть, як ніби ви затягуйте корсет. На вдиху розслабляйте м'яз.

Виконуйте ці дві вправи 4-5 разів на день.

2. Присідання. Ноги розташовані на відстані трохи ширше стегон, стопи дивляться вперед. На вдиху приготуйтеся до виконання вправи, на видиху відводите сідниці назад до положення, при якому стегна виявляться паралельно підлозі. Слідкуйте за тим, щоб колінні суглоби були в одній площині зі стопами і щиколотками. При цьому обов'язково використовуйте техніку включення тазового дна і черевного корсета (див. вище). Цю вправу потрібно виконувати в 3 підходи по 30 разів.

3. Віджимання. Положення упор лежачи, долоні знаходяться в одній площині з плечовими суглобами, трохи ширше плечей, розгорнуті всередину на 45 градусів. Коліна знаходяться на підлозі. Для утримання рівної форми корпусу користуйтеся технікою включеного тазового дна і черевного корсета. На вдиху повільно згинайте лікті і опускайте корпус вниз, на видиху вичавлюйте корпус вгору, лікті при цьому завжди трохи зігнуті. Це вправу виконуйте в 2 підходи по 12 разів.

4. Підйоми тулуба. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і заведіть долоні під потилицю. На вдиху приготуйтеся до виконання вправи, на видих підтягуйте верхню частину корпусу вгору, залишаючи незмінним відстань між підборіддям і ключицями. Користуйтеся технікою «затягування корсету». При підйомі тулуба черевні м'язи повинні щільно затягуватися навколо хребта. Уникайте «здуття» м'язів живота. Якщо це відбувається, змініть амплітуду і швидкість руху.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Далеко не всі, давши собі обіцянку здійснювати пробіжки із завтрашнього ранку або з понеділка, дотримуються цієї...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Scroll To Top