Рекомендуємо прочитати

Нетримання сечі у чоловіків

article380.jpg

Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам допоможе лікар.
Існує три форми нетримання сечі:
- стресове нетримання сечі, що виявляється витоком сечі під час кашлю, чхання, підйому тяжкості, тобто при діях, під час яких підвищується внутрішньочеревний тиск.
- ургентне нетримання сечі, що виявляється витоком сечі після сильного позиву на сечовипускання, який не може бути зупинений.
- нетримання переповнення, яке проявляється постійним мимовільним закінченням сечі.

Причини нетримання сечі у чоловіків
Щоб утримати сечу і випустити її з сечового міхура в потрібний час, необхідна злагоджена робота м'язів і нервів сечової системи.
Нерви проводять сигнал від мозку до сечового міхура і сфінктера. Будь-які захворювання, стану або травми, що ушкоджують нерви, можуть привести до проблем з мочевипусканням. Ураження нервів може зустрічатися в будь-якому віці. У чоловіків, що страждають на цукровий діабет, ураження нервових волокон може призвести до порушення контролю над сечовим міхуром, тобто до нетримання сечі.

Інсульт, хвороба Паркінсона і розсіяний склероз вражають головний мозок і нервову систему, таким чином, ці захворювання є причиною проблем з випорожненням сечового міхура.

Гіперактивний сечовий міхур - це стан, який характеризується частими, невідкладними позивами до сечовипускання і нетримання сечі. Причиною гіперактивного сечового міхура може бути пошкодження нервових шляхів, але точна причина його розвитку може бути і відсутніми. Пацієнтів з гіперактивним сечовим міхуром турбують два або три симптоми, зазначених нижче:
часте сечовипускання - сечовипускання більше 8 разів протягом дня або два чи більше разів уночі ургентну - раптовий, дуже сильний, невідкладний позив до сечовипускання.
Нетримання сечі - витік сечі, яка слідує за раптовим сильним позивом до сечовипускання.
Травма спинного мозку може призвести до нетримання сечі, захворювання передміхурової залози.
У літніх чоловіків передміхурова залоза часто збільшується в розмірах. Збільшення передміхурової залози називається доброякісну гіперплазію передміхурової залози (ДГПЗ) або аденомою простати. Так як передміхурова залоза збільшується в розмірах, вона стискає уретру, порушуючи нормальний відтік сечі.

Першим кроком у лікуванні нетримання сечі у чоловіків є звернення до лікаря. Ваша повна історія хвороби, включаючи будь-які основні захворювання або операції, деталі, пов'язані з нетриманням сечі, допоможуть лікарю визначити причину нетримання сечі у чоловіків. Вам необхідно повідомити лікаря про всі ліки, які ви приймаєте, включаючи й безрецептурні препарати (вітаміни, трави), так як вони також можуть призвести до нетримання сечі.

При огляді лікар визначить: чи є збільшення розмірів передміхурової залози або пошкодження нервів. Для того щоб визначити пошкодження нервів лікар проведе неврологічний огляд: перевірить чи є порушення чутливості, зміни тонусу м'язів і рефлексів.
Необхідно буде зробити узі.

Уродінаміческіе дослідження нетримання сечі у чоловіків.
Під час уродинамічних досліджень визначають функцію сечового міхура та сфінктера сечівника. Уродінаміческіе дослідження виявляють порушення скорочувальної функції сечового міхура, причини нетримання сечі. Уродінаміческіе дослідження включають вимірювання тиску в сечовому міхурі після наповнення його рідиною за допомогою спеціального катетера. Уродинамічне дослідження допомагає виявити зменшення ємності сечового міхура, гіперактивність або гіпоактивності сечового міхура, слабкість сфінктера сечівника, або обструкцію сечових шляхів. Якщо уродинамічне дослідження виконують одночасно з електроміографією (ЕМГ), то можна виявити патологічні нервові сигнали і безконтрольні скорочення сечового міхура.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Батьківщина фініків - країни Сходу. Звідти ці чудові фрукти і потрапили до нас в країну. Корисність і шкода фініків...
Ячмінь на оці - вкрай неприємне і хворобливе явище, від якого хочеться швидше позбутися. Особливо від нього страждають...
Шкірку і листя мандарина можна використовувати при кашлях, нудоті, блювоті, шлункових розладах, цукровому діабеті....
Кожному без винятку подобається дивовижний смак кавуна. Саме тому наприкінці теплого літа і на початку холодної осені...
Scroll To Top