Рекомендуємо прочитати

Корисність і шкода фініків

article2523.jpg

Батьківщина фініків - країни Сходу. Звідти ці чудові фрукти і потрапили до нас в країну.
Корисність і шкода фініків послужили натхненниками для безлічі сказань і легенд на цю тему.

У стародавні часи за фініками навіть закріпилося цікаву назву - «хліб пустелі». У фініках міститься близько 80% вуглеводів. І все це легкозасвоювані організмом фруктоза, глюкоза й сахароза.

Жирів у складі фініків дуже мізерна кількість. Зате знаходяться мідь, магній, залізо, цинк, кадмій і необмежену кількість інших сполук, таких як фтор, який надійно захищає людину від хвороб, пов'язаних з порожниною рота, і селен, що благотворно впливає на імунну систему людини. Також у складі фініків є цілих 23 амінокислоти, які досить час від часу можна зустріти в інших фруктах.

Фініки - дуже калорійний продукт. В одному фрукті міститься 23 ккал. Дієтологи часто рекомендують вживати в їжу фініки, так як, з'ївши малесеньке кількість, вже можна залишатися ситим протягом довгого проміжку часу. Відразу з цим організм отримає величезну кількість вітамінів і з'єднань, що підходять людині для звичайної життєдіяльності.

Вживши за сніданком всього кілька плодів, ви допоможете організму у зміцненні вашого серцевого м'яза і в стимулюванні роботи мозку.

Фахівці радять вживати в їжу фініки вагітним і годуючим жінкам, оскільки у них містяться особливі волокна сприяють зміцненню м'язів, а молоко набуває більш поживних властивостей, стаючи у той же час більш насиченим.

Кислоти, які входять до складу плодів, дають позитивний ефект на травну систему, сприяючи перемозі в боротьбі з хвороботворними бактеріями. Але що складає незвичайну цінність, так це те, що вони допомагають зберігати підходящу мікрофлору кишечника.

Для того, щоб уникнути алкогольної інтоксикації, слід настояти фініки у воді протягом доби, а пізніше вживати плоди і ягідний настій.

Але разом з корисними властивостями фініків, у їх, як і у будь-якого іншого фрукта, є передумови, що несуть шкоди організму людини.

Вагому шкоду здоров'ю фініки можуть принести людям, що страждають на цукровий діабет. Адже фініки є самими солодкими фруктами, у складі яких міститься приблизно 66% діасахаридів.

При виборі фініків обов'язково варто враховувати те, що вони повинні бути зрілими, без незрозумілих плям, цвілі і гнилизни, також без цукристих кристалів на поверхні плоду.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Шкірку і листя мандарина можна використовувати при кашлях, нудоті, блювоті, шлункових розладах, цукровому діабеті....
Кожному без винятку подобається дивовижний смак кавуна. Саме тому наприкінці теплого літа і на початку холодної осені...
Ячмінь на оці - вкрай неприємне і хворобливе явище, від якого хочеться швидше позбутися. Особливо від нього страждають...
Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам...
Scroll To Top