Рекомендуємо прочитати

Озонотерапія

article3273.jpg

Що ж таке «озонотерапія», і в яких цілях можна використовувати медичний кисень? Озонотерапія на сьогоднішній день дуже швидко набирає популярність. Вона є одним з найсучасніших методів лікування дуже багатьох захворювань, без застосування медичних лікарських препаратів.

Під час цієї процедури використовують озоно-кисневу суміш, яка має лікувальні властивості, і все завдяки тому, що озон має дуже сильні окислювальні властивості. Такі процедури немаловажні для підтримки краси і молодості.

Озонотерапія чинить на організм антибактеріальну, протизапальну дії, добре підсилює обмін речовин. Вона широко застосовується в лікуванні цілого ряду захворювань: легеневі, трофічні виразки і опіки різного ступеня, кардіології, та косметології. Якщо поєднувати озонотерапію з медикаментозним лікуванням, то можна домогтися дуже хороших результатів у лікуванні.

Способи застосування озону можна розділити на системні і місцеві. Високу концентрацію озону використовують для дезінфекції, середню для того щоб зняти запалення і зменшити біль, а низька доза сприяє швидкому загоєнню шкірних покривів. У косметології озонотерапію широко використовують у лікуванні різних шкірних захворювань і в боротьбі з целюлітом.

Дуже добре допомагає озонотерапія в боротьбі з такими шкірними захворюваннями, як псоріаз, лишаї, різні грибкові захворювання, вугрова хвороба, а також дуже часто її використовують в цілях омолодження шкіри обличчя і шиї. Для того щоб поліпшити зовнішній вигляд шкіри зазвичай пов'язують озонотерапію з повним очищенням організму від накопичених в ньому токсинів, а насичення клітин кисню сприяє поліпшенню стану абсолютно всіх внутрішніх органів. Під час цієї процедури дуже сильно стимулюється синтез колагену і еластину, що дозволяє відновити природну здатність утримувати вологу. І це дозволяє досягти яскраво вираженого ефекту омолодження шкіра стає пружною, еластичною.

При целюліті озонотерапія, насамперед, спрямована на руйнування жирових капсул, тим самим зменшуючи його прояв. Озон допомагає організму не тільки активувати жировий обмін, а й допомагає запустити і відновити його природний процес з переробки запасів енергії організму, іншими словами - це жирові відкладення.

Але варто пам'ятати, що й до озонотерапії є протипоказання. Це процедуру забороняється проводити при поганому згортанні крові, при гострій інтоксикації і якщо у вас є алергія на озон.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьом з нас сучані та потужні засоби боротьби зі старістю недоступні: "уколи краси", озонотерапія, гормональні...
Полуниця - найбагатше джерело вітаміну С. З'ївши 100 г цієї ягоди, ви з лишком покриє його денну норму, при цьому...
Scroll To Top