Рекомендуємо прочитати

Ліки від імпотенції допомагає при гіперплазії простати

article725.jpg

Препарат тадалафіл (Сіаліс), що застосовується для лікування еректильної дисфункції, полегшує симптоми доброякісної гіперплазії простати (ДГП). На думку американських дослідників, ці ліки можуть стати новою, більш безпечною альтернативою існуючим на сьогоднішній день препаратів, повідомляє The Journal of Urology.

У дослідженні, проведеному вченими з Університету Техасу і Північно-західного університету, взяли участь 1056 чоловіків з десяти країн світу. Всі вони страждали ДГП і пред'являли скарги на утруднення і затримку сечовипускання, мляву струю сечі, почуття неповного випорожнення сечового міхура, почастішання нічного сечовипускання, а також імперативні (невідкладні) позиви до сечовипускання. Пацієнтів розділили на п'ять груп: одна група щодня 1 раз на добу отримувала плацебо, решта - тадалафіл в дозах 2.5, 5.0, 10.0 або 20.0 мг на добу.

На 4, 8 і 12 тижнях лікування пацієнти відповіли на запитання. З'ясувалося, що прийом тадалафілу у всіх призначених дозуваннях призвів до помітного полегшення симптомів ДГП у учасників дослідження. На думку вчених, найбільш оптимальним виявилося щоденне призначення тадалафілу у добовій дозі 5 міліграмів.

Доброякісна гіперплазія простати - одне з найбільш поширених хронічних захворювань у чоловіків похилого віку. Після 50 років симптоми ДГП відзначаються приблизно у 50% осіб чоловічої статі. Прийом існуючих на сьогоднішній день препаратів для лікування ДГП може супроводжуватися такими побічними ефектами як запаморочення, зниження артеріального тиску і сексуальна дисфункція.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як пояснити, чому розпався шлюб? Часто подружжя, ще пару років тому цілком щасливі і один одним задоволені, і самі не...
Scroll To Top