Рекомендуємо прочитати

Головна причина розлучень - сексуальна несумісність

article3227.jpg

Як пояснити, чому розпався шлюб? Часто подружжя, ще пару років тому цілком щасливі і один одним задоволені, і самі не розуміють справжньої причини. Побут заїв? Любов пройшла? Не зійшлися характерами? Однак сексологи вважають, що головна причина розлучень - сексуальна несумісність. Що це за звір такий, корисно знати кожній парі.

Чоловік і дружина по-різному ставляться до сексу
Вся справа у вихованні: якщо дівчинка з дитинства чула, що "всім мужикам одного треба", вона зросте з цією установкою. І якщо жінці з юних років переконували, що секс це бруд і сором, ця дурість міцно оселиться в її голові. Вважалося ж колись, за часів королеви Вікторії, що англійська леді не повинна відчувати оргазм - що це соромно і негідно! Сьогодні тамтешні леді сміються над стражданнями своїх прабабусь, однак комплексів і забобонів вистачає і в наші часи. За статистикою мінімум 20 відсотків жінок навідріз відмовляються від орального сексу, а з тих, хто все-таки займається ним, третина в глибині душі вважають це гидотою. Чи треба говорити, що чоловіки ставляться до цього заняття зовсім по-іншому?

Подружжя не підходять один одному фізично
Тут все ясно: якщо у дружини занадто вузька піхва або чоловіка природа обдарувала значних розмірів членом, в сексі можливі проблеми, що називається, технічного характеру. Проте такий вид сексуальної несумісності - рідкість: все-таки природа постаралася, щоб фізично чоловіки і жінки один одному підходили. Сексологи, наприклад, наполягають на тому, що розмір статевого члена не грає особливої ролі в сексі - щоб доставити жінці задоволення, вистачить і 10 сантиметрів. Якщо ними, звичайно, вміло користуватися ...

За різними даними, через сексуальну несумісність трапляється більше 40 відсотків розлучень. Відомий американський сексолог Альфред Кінсі вважав, що це найчастіша причина розірвання шлюбу - в 75 відсотках випадків справа саме в сексуальній несумісності подружжя.

Вони не збігаються за темпераментом
Важко очікувати гармонії в сексі, якщо чоловік хоче цього п'ять разів на тиждень, а у дружини що не день, то головний біль. Він до дружини і так, і сяк, а вона відмовляється і дратується. І мова навіть не про те, що хтось із подружжя страждає від імпотенції або холодності. Обидва вони можуть бути цілком здоровими і ніжно один в одного закоханими - просто темперамент у людей різний.

Бувають і інші ситуації. Наприклад, коли занадто вимоглива в сексуальному плані дружина "винна" у невдачах чоловіка: у нього трапляється те, що лікарі називають неврозом очікування-все просто "опадає" через страх чоловіка не впоратися або виглядати під час сексу блідо. Дружина при цьому думає, що їй дістався імпотент.

У подібні пастки потрапляють ті пари, що були мало знайомі до весілля або не мали можливості перевірити, які сексуальні апетити один одного - навіть якщо секс до весілля був, то траплявся він, як правило, рідко і для обох був довгоочікуваним. Найрідше з такою несумісністю стикаються подружжя, до маршу Мендельсона жили в одному будинку хоча б якийсь час.

До речі
Цікаво, що жінки частіше звертаються до спеціальної літератури, щоб вирішити виниклі сексуальні питання. За статистикою книги про секс є у 1 з 4 заміжніх жінок і лише у 15 відсотків чоловіків. При цьому чоловіки найчастіше читають їх заради розваги, а дружини з практичною метою - вони шукають в них конкретне рішення проблем.

Як бути?
Кожній парі - своя поза

Сексуальні несумісність, вважають фахівці, не привід розривати відносини. Прикро, звичайно, однак багато проблем можна вирішити. Наприклад ...
Парам, що не збігається з суто фізіологічних причин, варто проекспериментувати з секс-позами - заради того, власне, їх стільки і напридумували, щоб кожен міг вибрати по собі! Якщо піхва занадто вузька, секс в "собачій" позі для жінки більш зручний. Коли у чоловіка занадто великий член, краще відмовитися від "місіонерської", "офіцерської" (жінка закидає ноги на плечі чоловікові) і пози "наїзниці". Зрештою, існують спеціальні кільця-насадки для чоловіків, за допомогою яких можна регулювати глибину проникнення. Піхва ж може здаватися вузькою через сухість, а це теж коригується - наприклад, спеціальним мастилом.

Якщо причина несумісності психологічна, розібратися з нею теж можна - за допомогою сексолога. Правда, тут є одне "але": чим молодше подружжя, чим раніше вони заб'ють тривогу і звернуться за допомогою, тим краще - більше шансів, що проблема буде вирішена і шлюб врятований.

Обговоріть з партнером проблему, і з несумісністю, можливо, буде покінчено. Знаєте, на що посилаються більшість супротивниць оральних ласк? Їм здається, що "там погано пахне" або "те місце жахливо виглядає". Останнє - повна нісенітниця: чоловікам подобається вид жіночих геніталій. Щоб розвіяти всі ці страхи, досить просто запитати про них у чоловіка. А якщо причина в гидливості, то сходіть разом з ним в душ - і в чистоті переконайтеся, і секс врізноманітнете.

Не можна сприймати сексуальну несумісність як хрест: мовляв, стерпиться-злюбиться, а якщо ні, то доля така! Хронічна незадоволеність (фізична або емоційна) може обернутися хворобою - неврозом, депресією, у чоловіків до всього іншого простатитом і імпотенцією.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Scroll To Top