Рекомендуємо прочитати

Інгаляція оліями

article3580.jpg

Ароматичні інгаляції безумовно позитивно впливають не лише на організм людини, але й на його его розумовий и духовний стан, допомагають позбутися від стресу, надають тверезість мисленню, сприяють поліпшенню пам'яті. Ефірні олії очіщують кисень в приміщенні від шкідливих речовин та наповнюють його натуральними ароматами, в сукупності покращуючи загальне самопочуття організму.

При захворюваннях верхніх дихальних шляхів, добре застосовувати простой метод класичної інгаляції вдома. В ємність з одним літром окропу додають декілька крапель (3-5) спеціальної ароматичної ефірної олії, закривають очі, накриваються з головою рушником і дихають над парою упродовж 10 хвилин.

В наш час найбільш популярною, а також і одночасно естетичною формою інгаляційної профілактики, є ароматизатори кисню. Для цього використовують аромалампи із запаленими у них свічками з улюбленими ефірними маслами. Дихайте глибоко і насолоджуйтеся приємним ароматом! 

Застосування даного напряму лікувальної та оздоровчої практики, потребує обов'язкової консультації ароматерапевта. Консультація відповідного лікаря необхідна для контролю та при необхідності зміни рецепта, а також при проведенні загального масажу, який потребує спеціальних знань, навичок та умов проведення. У випадку застосування ефірних елементів дома, консультація ароматерапевта проводиться не рідше одного разу на місяць.

Інгаляція оліями

Інші процедури, такі як ванни, спеціальні компреси, вище зазначені інгаляції, людина може зробити самостійно, застосовуючи суміші, які рекомендував терапевт.

Будьте здорові!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хочу розповісти вам про рецепт шикарної маски для обличчя, яку використовують в тайських SPA-салонах. Але при цьому її...
Синці під очима поряд з прищами і зморшками займають почесне перше місце серед ворогів жіночої краси. Якщо спати...
Розкішне та довге волосся - це мрія кожної дівчини, однак втілити її у життя цілком можливо. Необхідно запаститися...
Аспірин - лікарський засіб, що застосовується для зниження температури тіла, знеболювання, розрідження крові. Даний...
Scroll To Top