Рекомендуємо прочитати

Народна медицина

Що робити, якщо вкусила бджола, муха або комар.

Що робити, якщо вкусила бджола, муха або комар.
Здавалося б, що укус комахи - це дрібна прикра неприємність і не варто звертати на неї особливої уваги. Однак укус самого звичайного комара може доставити безліч проблем, особливо, якщо комарі покусали дитину. У дітей досить-таки часто розвивається алергія на речовини, що виділяються комахами при укусі. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно поводитися, якщо вас чи когось з ваших близьких вкусила бджола, муха або комар. Прочитати »

Заспокійливі ванни

Заспокійливі ванни
Такий трав'яний настій з ароматом хвої, дуже благотворно впливає на нервову систему і діє на неї заспокійливо. Для приготування даного трав'яного настою, необхідно взяти склянку хвої, який необхідно залити 2 літрами окропу. Дати настоятися в термосі протягом 2 годин. Прочитати »

Замість дорогих ліків допоможе гарбуз

Замість дорогих ліків допоможе гарбуз
Так повелося, що гарбуз має неоднозначну репутацію в свідомості людей. Взяти, наприклад, давню сільську традицію нагороджувати недбайливих женихів гарбузом, або що прийшов до нас з-за кордону свято темних сил Хеллоуїн, головним символом якого є знову ж гарбуз. Прочитати »

Цікаві факти про похмілля, яких ми не знаємо

Цікаві факти про похмілля, яких ми не знаємо
Міфи про похмілля так само різноманітні і цікаві, як коктейлі, які викликають цей жахливий синдром. Факт: похмілля - це реакція організму на отруєння алкоголем. Велика кількість алкоголю вражає нервову систему. Він взаємодіє з хімічними елементами, що містяться в мозку, що викликає головні болі, запаморочення і нудоту, змушує вас так часто бігати до туалету, що організм зневоднюється. Ранкова розплата за надмірності може включати в себе пульсуючий головний біль, втома, сухість у роті, нудоту або блювоту, і, нарешті, ослаблення імунної системи. Прочитати »
Scroll To Top