Рекомендуємо прочитати

Цікаві факти про похмілля, яких ми не знаємо

article1823.jpg

Міфи про похмілля так само різноманітні і цікаві, як коктейлі, які викликають цей жахливий синдром.

Міф: похмілля - це не страшно
Факт: похмілля - це реакція організму на отруєння алкоголем. Велика кількість алкоголю вражає нервову систему. Він взаємодіє з хімічними елементами, що містяться в мозку, що викликає головні болі, запаморочення і нудоту, змушує вас так часто бігати до туалету, що організм зневоднюється. Ранкова розплата за надмірності може включати в себе пульсуючий головний біль, втома, сухість у роті, нудоту або блювоту, і, нарешті, ослаблення імунної системи.

Міф: похмілля однаково для обох статей
Факт: якщо ви жінка, проявляйте обережність відносно безкоштовних напоїв. Вживаючи ті ж напої, що і чоловіки, жінки більше схильні до ризику сп'яніння. Вчені пояснюють, що для цього є причина. У чоловічому організмі міститься відносно більшу кількість води, що допомагає розчинити алкоголь, який вони п'ють. Коли жінки випивають ту ж кількість напоїв, у кров потрапляє більшу кількість алкоголю.

Міф: похмілля буває тільки у п'яниць
Факт: дійсно, тривалий запій прискорює шлях до похмілля. Однак і за один раз можна напитися так, що за це доведеться розплачуватися наступним ранком. Залежно від вашої статури, навіть пара чарок може викликати головний біль та інші симптоми похмілля. Якщо ви будете пити воду між кожною порцією пива або міцного напою, це допоможе вам зберегти достатню кількість рідини в організмі і зменшить загальну кількість випитого алкоголю.

Міф: дієтичні коктейлі - це безпечно

Факт: дієтичні напої можуть допомогти, якщо ви вважаєте калорії, але не в тому випадку, якщо ви намагаєтеся уникнути похмілля. Дослідження показують, що фрукти, фруктові соки, або інші цукро місткі напої можуть зменшити інтенсивність похмілля.

Міф: прийміть знеболюючі таблетки перед сном
Факт: безрецептурні таблетки надають найсильнішу дію через чотири години, так що ефект від таблетки, прийнятої перед сном, вранці не буде помітний. Кращим способом буде прийняти таблетки відразу, як тільки ви прокинетеся вранці. Уникайте приймати парацетамол після вечірки. Алкоголь порушує процес засвоєння печінкою ацетамінофену, що може привести до запалення печінки і постійному її пошкодженню.

Міф: алкоголь покращує сон

Факт: алкоголь порушує сон. Хоча стаканчик перед сном допоможе вам заснути швидше, він непомітно зашкодить якості вашого сну. Ви не проведете стільки часу у фазі швидкого сну, скільки необхідно, і ви, швидше за все, прокинетеся раніше. Якщо ви випили багато, похмілля може наступити в останній частині ночі, і ви будете почувати себе занадто погано для того, щоб знову заснути.

Міф: кава - кращі ліки
Факт: кава веде до більш сильного зневоднення і може погіршити симптоми вашого похмілля. Після нічної вечірки найкраще уникати всього щоб то не було з кофеїном. Замість цього пийте воду для боротьби із зневодненням та заміни втрачених електролітів. Це особливо важливо, якщо у вас була блювота.

Міф: можуть допомогти препарати на травах
Факт: британські дослідники переглянули доступні результати випробувань таблеток від похмілля, таких як екстракти дріжджів і артишоку. Вони уклали, що докази якого-небудь впливу відсутні. Інша британська команда дослідників виявила, що добавка з екстракту опунції може зменшити пов'язані з похміллям нудоту і сухість у роті, але не головний біль. Єдиний підтверджений засіб лікування - це час.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Scroll To Top