Рекомендуємо прочитати

Вiдпочинок

Безсоння у вагітних

Безсоння у вагітних
Перший триместр вагітності жінки закінчують безсонними ночами. У деяких це кілька ночей, у інших безсоння триває тижнями. Причин для порушень сну у майбутніх мам може бути декілька, але основною вважається така - дитинка вночі починає «проявляти активність». Начебто в цьому нічого такого немає, нехай собі рухається на здоров'я. Але ось матусі не спати ніч зовсім навіть не бажано, бо вночі треба відпочивати, щоб вранці бути свіжою і в хорошому настрої. Прочитати »

Свято душі і тіла

Свято душі і тіла
Хочете помитися - прийміть ванну. А ось лазня і сауна - це цілий ритуал, щоб і здоров'я зміцнити і з друзями поспілкуватися за чашкою трав'яного відвару. Так що йти в лазню треба, як на свято. Насамперед визначитеся, що для вас приємніше - сауна або російська лазня. Російська лазня - це насамперед гарячий вологий пар, віник, трав'яні масла і настоянки для розпилення. Головна родзинка сауни - відсутність вологи, сухе гаряче повітря з максимальною температурою 100 С. Вважається, що саме сухе повітря максимально активізує серцево-судинну систему. Прочитати »

Ямайка - карибський рай для відпочиваючих

Ямайка - карибський рай для відпочиваючих
Ямайка славиться своїми пляжами з білим піском, прохолодним синім океаном і казковими курортами на узбережжі, проте ця країна також відома своєю багатою на прянощі і пахощі кухнею. Деякі з найпопулярніших страв, що належать національній кухні Ямайки, включають приготовані на грилі курку і свинину, а так само перцевий суп з овочами ацке. Якщо вам цікаво те, що Ямайка може запропонувати з прянощів, їжі та напоїв, тоді вирушайте в численні екскурсії, які можна замовити, перебуваючи у відпустці. Прочитати »
Scroll To Top