Рекомендуємо прочитати

Безсоння у вагітних

article2645.jpg

Перший триместр вагітності жінки закінчують безсонними ночами. У деяких це кілька ночей, у інших безсоння триває тижнями. Причин для порушень сну у майбутніх мам може бути декілька, але основною вважається така - дитинка вночі починає «проявляти активність». Начебто в цьому нічого такого немає, нехай собі рухається на здоров'я. Але ось матусі не спати ніч зовсім навіть не бажано, бо вночі треба відпочивати, щоб вранці бути свіжою і в хорошому настрої.

Причини безсоння у вагітних
І так, розберемося в причинах безсоння у вагітних і прийдемо в підсумку до способів позбавлення від безсоння.

Безсоння у вагітних

1. Ночами першого триместру вагітності може бути ускладнене дихання вагітної жінки. Справа тут в тому, що під час сну організм вагітної виробляє найбільшу кількість гормонів, а вони, у свою чергу, надходячи в кров, роблять частішим дихання. Через брак повітря жінка прокидається.
2. Росте плід у животі, збільшується навантаження на поперек. Вагітній жінці з кожним днем стає все важче і важче знайти комфортне положення для сну. Релаксин, який виділяє жовте тіло яєчників, розм'якшує м'язи й кістки малого таза, готуючи організм до майбутніх пологів. Все це приносить біль в поперек і навіть може викликати судоми литкових м'язів у сплячої жінки.
3. Травна система теж не радує вагітних жінок - вона уповільнює свою роботу. Їжа у вагітних залишається в шлунку набагато довше, ніж у невагітних, а тому з'являється здуття або печія.
4. Часто у вагітних жінок з незрозумілої причини частішає серцевий ритм (90 або більше ударів на хв.). Легка форма синусової тахікардії не є відхиленням від норми. Серце вагітної можна зрозуміти - воно працює за двох.
5. У міру зростання живота збільшуються і позиви до сечовипускання. Матка просто давить на сечовий міхур і їй все одно ніч зараз або день. Природно, вставши кілька разів за ніч, особливо не виспишся.

Безсоння у вагітних

Як позбутися безсоння при вагітності
У причинах розібралися, тепер давайте думати, як від них позбутися.

Для початку стежте за своїм психічним станом, дорогі майбутні мами. Звільняйте вечір від різних емоційних зустрічей, не залишайте багато справ на вечір. Намагайтеся дотримуватися режиму дня. Розпланувавши день, ви будете більш спокійні і, відповідно, будете краще спати.

Подумайте, може варто відмовитися від сну вдень на користь сну вночі. Якщо ж ні, то фахівці рекомендують вдень відпочивати в одному місці, а вночі в іншому. Мова йде про те, що підсвідомість видає нам: «Тут ти спиш вночі». Підійшли ви ввечері до ліжка, почули свою підсвідомість і брик - заснули до ранку.

Теплий душ перед сном корисний всім, а вже тим більше вагітним. Користуйтеся приємними ароматами, що мають розслабляючу дію, наприклад, лаванди. Після такої розслабляючої водної процедури добре ще з'їсти ложечку меду і випити склянку теплого молока. До речі, це треба робити не тільки вагітним.

Безсоння у вагітних

Що ж ще викликає безсоння у вагітних? Багато матусь переживають з приводу своїх майбутніх пологів. І тому погано сплять. Не хвилюйтеся, дорогі жінки, все буде добре. Вирішуйте проблеми по мірі їх надходження. На даному етапі, вам потрібно добре харчуватися і висипатися.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Безсоння не дає спокійно жити багатьом людям. Неможливість заснути призводить до хронічної втоми, зниження...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Відносно теорії впливу Місяця на життя людини одні дотримуються точки зору, яка заперечує існування подібного явища,...
Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це...
Scroll To Top