Рекомендуємо прочитати

Вiдпочинок

Вставати рано шкідливо для серця

Вставати рано шкідливо для серця
Японські дослідники дійшли висновку, що у людей з біоритмом "жайворонків" ризик розвитку серцевих захворювань вище, ніж у тих, хто віддає перевагу зайву годину поніжитися в ліжку. Таким чином, вставати рано шкідливо для серця. Прочитати »

Яка тривалість сну оптимальна для здоров’я

Яка тривалість сну оптимальна для здоров’я
Спори щодо оптимальної тривалості сну не вщухають ось уже кілька десятиліть. Хтось стверджує, що достатньо спати 6 годин на добу, хтось говорить про 8-ми годинний сон, іноді називають інші цифри. Прочитати »

Грузія - казкова країна

Грузія - казкова країна
Грузія - приголомшлива країна з багатою історією і культурою. Столицею Грузії прийнято вважати Тбілісі, національною мовою - грузинський, а національною валютою - ларі. І так на цей раз пропоную відправитися разом зі мною в захоплюючу подорож по Грузії і відвідати деякі визначні пам'ятки. Прочитати »

Де зустріти Новий рік в Україні. 5 кращих ідей

Де зустріти Новий рік в Україні. 5 кращих ідей
Лижі, СПА і коляда - новорічні свята в Україні привертають туристів можливістю організувати відпочинок на будь-який смак і поєднанням міської культури з фольклором. Ми розповімо вам про те, де весело, приємно й не дуже дорого відпочити на новорічні свята в Україні. Прочитати »

Відпочинок в Марокко

Відпочинок в Марокко
Марокко - це країна, яка припаде до смаку будь-якому туристові, адже тут кожен знайде для себе відповідну розвагу і з задоволенням проведе час. Для любителів спокійного, тихого відпочинку розкрили свої двері прекрасні пляжі Атлантичного океану, тим хто віддає перевагу активному відпочинку, будуть до душі поїздки на сафарі, екскурсії по рівнинах або в багатовікові кедрові зарості, вилазки в гори з незвичайними ущелинами. Прочитати »

Хто ти: «Сова» або «Жайворонок»?

Хто ти: «Сова» або «Жайворонок»?
Ти висипаєшся чи ні? Багато хто відповість на це питання негативно, а деякі ще й додадуть: "Я ж сова". Я сова, мовляв, ясна річ, спати лягаю за північ, і, звичайно ж, не висипаюся ... Від куди сталося розподіл людей на «сов» і «жайворонків»? Все почалося з давніх часів, коли люди жили племенами і розділяли, у кожного були свої обов'язки. Прочитати »

Найвідоміші гірськолижні курорти світу

Найвідоміші гірськолижні курорти світу
Поїздку на гірськолижний курорт під час зимової відпустки можна назвати найбільш традиційною. Оскільки це можливість не тільки добре відпочити, але і поліпшити фізичну форму. Звичайно, на сьогоднішній день існує маса різних курортів, але, тим не менше, серед них необхідно виділити ті, які отримали звання кращих. Прочитати »

Час загартовуватися

Час загартовуватися
Все коли-небудь чули про моржів, про те, що деякі люди здатні босоніж ходити по снігу і голяка стояти на морозі, однак всі ці розмови так і залишаються на рівні ахів, зітхань і здивувань. «Так можуть якісь видатні люди, мені ніколи не стати загартованим, я краще посиджу, сховавшись теплим пледом, на дивані або погріюся біля каміна», - вигукуємо ми. Прочитати »

Фітосауна або кедрова бочка

Фітосауна або кедрова бочка
В даний час величезну популярність здобула фітосауна або кедрова бочка. Даною процедурою поповнили свій прейскурант багато spa-салонів, медичні центри, фітнес клуби, масажні кабінети. Під час сеансу на організм людини роблять вплив пари, насичені концентратом лікарських рослин і трав. Переваги перед класичною сауною очевидні: завдяки компактним розмірам, таку міні-парну можна встановити навіть у себе вдома. Під час знаходження у кедрової бочці, голова знаходиться зовні, завдяки чому дихання не утруднене, що дозволяє використовувати кедрову бочку людям, які не переносять звичайну лазню і... Прочитати »
Scroll To Top