Рекомендуємо прочитати

Їмо рідше - думаємо про їжу менше

article2827.jpg

У протягом досить довгого часу часте харчування (5-6 разів на день) позиціонувалося як кращий режим для бажаючих схуднути. Але з часом з'ясувалося, що це далеко не найкращий метод контролю над вагою. По 1-ше, ви привчаєте власний організм постійно жувати. По 2-ге, дуже важко тримати під контролем розмір порції. Часом людина неминуче буде переїдати, а це прямий шлях до ожиріння. Зрештою, дуже важко тримати під контролем корисність такої кількості трапез - в меню неодмінно «прокрадутся» шкідливі продукти, а це зайві калорії. Зрештою, чисто психологічно цілий день мислити про їжу - це слизька доріжка. Людина не повинна зациклюватися на продуктах і смаках, по іншому їжа буде складати все його життя.

Сучасний підхід полягає в тому, щоб харчуватися всього двічі на день. Виходить, як у відомому всім вислові «Сніданок з'їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогу». Сніданок, таким макаром, - база бадьорості і основна трапеза. Обід повинен бути легким, переїдати не варто, інакше ви просто не можете працювати в 2-ій половині дня. Від вечері краще відмовитися, так як на ніч наїдатися ні до чого.

Мудрість даного підходу була підтверджена в процесі не так давно проведеного дослідження. Учасники дослідження, хворіли на діабет другого типу, розділилися на дві групи. Вони споживали однакову кількість калорій з тією лише різницею, що 1 -а група їла двічі на день, а друга - 6 разів на день. Учасникам першої групи вдалося скинути більше ваги, ніж учасникам 2-ї групи.

Додаткові поради тим, хто бажає перейти на дворазове харчування:

- Пийте більше води. Адже дуже нерідко те, що ми приймаємо за голод, - звичайнісінька спрага, особливо животрепетна в літній час. Чашечка ароматного чаю без цукру не тільки лише дозволить забути про голод, та й заповнить енергією і зробить краще настрій.

- Їжте здорові продукти – конкретно вони підтримують ситість протягом довгого часу. Це яєчка, приготоване корисними методами м'ясо, риба, морепродукти, крупи, різні салати з корисними заправками ( про майонезі краще забути, як про жахливий сон).

- Помираєте від голоду в вечір? Повільно, смакуючи, з'їжте яблуко або випийте склянку кефіру. Чашечка трав'яного чаю для непоганого сну теж не зашкодить (ромашка, м'ята і т.д.).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як визначити, що пора вводити прикорм. Час введення прикорму залежить від ознак фізичного розвитку малюка....
Споживання великої кількості продуктів з “прихованими” жирами і сіллю є головною причиною серцево-судинних...
Ароматні, пишні і смачні булочки, пиріжки з різними начинками, торти, кекси, рулети та пироги, всі ці ласощі не зможуть...
Нирки - це свого роду фільтри, які очищають кров від продуктів обміну. Щоб полегшити роботу ниркам, потрібно звернути...
Scroll To Top