Рекомендуємо прочитати

Що шкодить нашим ниркам: 4 чинники ризику

article2813.jpg

Нирки - це свого роду фільтри, які очищають кров від продуктів обміну.
Щоб полегшити роботу ниркам, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

1. Що ти їси
Солодкі газовані напої, кава, м'ясо і маринади подразнюють нирки, а алкоголь руйнує їх клітини. До продуктів, які тонізують очищають нирки, відносяться кавун, селера, петрушка, спаржа і артишок .
2. Геть хвороби!
Груба шкіра і тріщини на п'ятах нерідко є ознакою того, що з твоїми нирками не все в порядку. Повторна ангіна, карієс, гайморит можуть привести до їх захворювання. Небезпечна для нирок надмірна вага, запори і простуда.
3. Солоне життя
Надмірне вживання солоних, копчених і консервованих продуктів призводить до затримки води в організмі, так як нирки починають поглинати надлишкову кількість вологи. У результаті з'являється набряклість. Споживання солі не повинна перевищувати 5 г на день.
4. Випробування холодом
Через довге перебування в крижаній воді у недосвідчених "моржів" часто виникають проблеми з нирками. Багато хто забуває про розігріваючу розминку до і після зимового плавання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тягнучі болі в спині, болі в нижній частині живота і в попереку - все це ознаки того, що ваші нирки працюють не так, як...
Споживання великої кількості продуктів з “прихованими” жирами і сіллю є головною причиною серцево-судинних...
Ароматні, пишні і смачні булочки, пиріжки з різними начинками, торти, кекси, рулети та пироги, всі ці ласощі не зможуть...
У протягом досить довгого часу часте харчування (5-6 разів на день) позиціонувалося як кращий режим для бажаючих...
Scroll To Top