Рекомендуємо прочитати

Лікування виноградом

article2978.jpg

На багатьох відомих курортах світу що осені - після збору врожаю - проводиться лікування виноградом. Такий курс ви можете пройти в домашніх умовах. Це, напевно, одна з найприємніших на світі медичних процедур. Завдяки ніжним смакам винограду розвантажувальний день проходить не так вже важко.

Чим корисний виноград?
Крім натурального фруктового цукру, який є оптимальним постачальником енергії, ягоди винограду містять мінеральні речовини і вітаміни. Кальцій - будівельний матеріал для кісткової тканини, цинк і вітамін С підвищують імунітет, магній і вітамін В заспокоюють нервову систему, а вітамін А необхідний для шкіри. Крім того, високий вміст калію покращує діяльність нирок. Одночасно з цим кухонна сіль, сечова кислота та інші залишкові продукти обміну речовин вимиваються з організму.

Як організувати лікувальний курс?
Виноград - прекрасний засіб для виведення надлишків рідини і токсичних речовин, а також для зниження ваги. Протягом розвантажувального дня з'їдайте 3 кілограми ягід або випивайте п'ять склянок виноградного соку. Для схуднення рекомендується п'ятиденний виноградний курс. Вранці, опівдні і ввечері слід з'їдати по 250 г винограду. У проміжках (три рази на день) випивайте по 200 мл виноградного соку, а також як мінімум 1,5 літра трав'яного чаю або мінеральної води. В результаті вам вдасться скинути від двох до трьох кілограмів. З організму будуть виведені надлишки рідини і шлаки. Кров очиститься, покращиться колір обличчя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Мед - це унікальний продукт, всі властивості якого до цих пір не вивчені, незважаючи на те, що довгий час свого існування...
Іноді себе і своїх домашніх хочеться побалувати чимось смачненьким і в теж час незвичайним, як кажуть, смаженою...
Наше життя з кожним роком стає все мобільнішим і прогресивнішим. Всі ми прагнемо встигнути взяти своє, все сильніше...
Кава - це єдиний в природі продукт, в якому міститься більше 120 корисних для нашого здоров'я речовин, вітамінів,...
Scroll To Top