Рекомендуємо прочитати

Перехідний вік у дівчинки

article2546.jpg

Про перехідний вік дівчаток сказано чимало, проте це не зменшує проблем, з якими стикаються батьки, як тільки їх дівчинка починає дорослішати. Не так давно її цікавили ігри з ляльками, а тепер вона вже стоїть біля дзеркала і фарбує губи вашої помадою. Особливо гостро перехідний вік дочки сприймають мами - чи то у них на підсвідомому рівні закладено тривожність з приводу дорослішання дитини, чи то мама згадує себе в такому ж віці, як зараз її дочка і намагається вберегти від тих вчинків, які сама колись зробила, і тепер шкодує про них. У будь-якому випадку, мама повинна прийняти той факт, що її дочка вже не сидітиме, як раніше вдома, не буде грати в ляльки - тепер у її житті з'явилися нові забави.

У перехідному віці дівчатка стають агресивними, оскільки, їх мучить недосконалість їх фігури, рис обличчя, стану шкіри та інших зовнішніх даних. Одним з варіантів прояву дорослішання у дівчинки є не агресивна, а навпаки, мовчазна і замкнута поведінка. І в цей момент дуже важливо, щоб мама стала для дівчинки найкращою подругою, з якою вона може поділитися всім, що її мучить, своїми потаємними таємницями.

Якщо мама не вживе належних дій, то у дівчинки можуть з'явитися комплекси, які будуть мучити її все життя. Якщо ж мама розуміє, що самостійно не вдається впоратися в цей період з дочкою, то, непоганий варіант показати її психологу. Найважливіше, щоб дівчинка зрозуміла, що не все так погано в цьому житті, що вона складається не тільки з чорних смуг, і, якщо вона не подобається хлопчикові в класі, який їй симпатичний, то це не так страшно. Їй потрібно стати впевненіше в собі, зайнятися своєю фігурою, якщо в ній є якісь вади, навчитися стильно одягатися, і, нарешті, довести всьому світу, що вона не бридке каченя, а красивий білий лебідь.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Поліпшити стан шкіри можна в будь-якому, навіть самому запущеному випадку. Пам'ятайте, що головний пункт - ретельне...
Побачити на своєму обличчі прищ, завжди неприємно, а особливо, якщо ви виявили його ввечері, перед якоюсь дійсно...
Мімічні зморшки є предметом занепокоєння досить багатьох жінок. Це дрібні зморшки, що з'являються навколо очей і губ,...
Вранці далеко не всі прокидаються з прекрасним настроєм і з легкістю збираються на роботу або навчання. Перші хвилини...
Scroll To Top