Рекомендуємо прочитати

Фотографії в інтер'єрі

article1784.jpg

Фотографії в інтер'єрі безперечно є одним з найкращих показників внутрішнього світу господарів, їхніх захоплень, смаку і атмосфери самого будинку. Головна порада по оформленню - це те, що фотографії в інтер'єрі дійсно треба використовувати. Щоб розширити поняття фотографії та їх оформлення в інтер'єрі, будемо вважати, що сюди входять не тільки фото членів сім'ї і їх моменти життя, але і пейзажі, і будь-яка сюжетна зйомка, а також постери, плакати і навіть роздруковані картинки з інтернету, які після стають фотографіями в інтер'єрі.

До фотографій в інтер'єрі відносяться в основному легковажно, не надаючи цьому великого значення, що вельми даремно. Частіше оформлення інтер'єру фотографіями відбувається спонтанно, або виділяючи одну-дві розміщення хаотичним чином, або роблячи перенасичення роздрукованими фотографіями. Не секрет, що фотографії є хорошими акцентами, тому розглянемо декілька простих правил і порад, як красиво оформити свій інтер'єр за допомогою фотографій.

Ось основні правила при виборі та оформленні інтер'єру фотографіями:

1. Фотографія повинна подобатися Вам і передавати бажаний настрій при перегляді.
2. Вибирайте фотографії в інтер'єрі, які відповідають стилю приміщення.
3. Підбирайте оформлення фотографій в гармонійному кольорі або контрасті.
4. Вибирайте сюжет фотографії, який підкреслить атмосферу кімнати.
5. Правильно грайте з розмірами фотографій в інтер'єрі.
6. Групуйте фотографії на стіні, домагаючись красивою композиції.
7. Підсилюйте сприйняття від інтер'єру фотографіями, передаючи задум і характер кімнати і господарів.

Фотографії в інтер'єрі: "Вибираємо фотографії по стилю"

Як не дивно, але ця зрозуміла порада виступає насамперед. Проблеми тут дві. По-перше, більшості господарям буде проблематично описати їх стиль (майже завжди це змішання). По-друге, не зрозуміло яку фотографію і оформлення вибрати для цього змішаного інтер'єру. У цьому випадку не варто заглиблюватися і створювати новий стиль на основі фотографій в інтер'єрі.

Простіше оглядітися і визначити основний фон приміщення, основні акценти (колірні і формені) і оформити фотографії в інтер'єрі в дусі всієї кімнати. Якщо уявити собі набір молодіжних рожевих рамок для фотографій на тлі темно-зелених шпалер і класичного інтер'єру, то стає якось безглуздо. Для різностильових кімнат вішайте на різних стінах різні фотографії, які підходять по стилю до меблів і предметів прилеглої стіни. Якщо ж конкретний стиль присутній, то не відходьте від нього, а підсилюйте фотографіями в інтер'єрі.

Фотографії в інтер'єрі: "Вибір колірної гамми"

Колір є найбільш сильнию "зброєю" впливу. Тому кольоровими фотографіями та рамками можна як занапастити інтер'єр, так і красиво обіграти і оформити потрібний настрій. Для посилення стабільності та врівноваженості, вироблене інтер'єром, підбирайте для оформлення фотографії близькі за кольорами інтер'єру. Наприклад, на стінах оформлених коричневими дерев'яними панелями, відмінно виглядатимуть фотографії, виконані в теплих червоних або кавових тонах. У цьому випадку ми посилимо відчуття затишку і домашнього тепла. Якщо ж вибрати фотографії на стіну контрастних кольорів, то це привнесе в обстановку додатковий динамізм, змусить заграти інтер'єр новим настроєм. Головне, щоб контраст був гармонійним і не вибивався із загальної колірної палітри інтер'єру.

Найоптимальніше, коли у Вас відносно спокійний нейтральний фон. Наприклад в сірому кольорі інтер'єру стилю хай-тек, можна сміливо додавати фотографії на стіну в червоному і жовтому кольорах. При цьому вони будуть брати на себе основну увагу і надавати життєвих сил і активності. В іншому керуйтеся правилом "не більше трьох кольорів" (основних у фотографії), які або перебувають в одному тоні з інтер'єром, або гармонійно контрастують з ним. Многоколорітні фотографії в інтер'єрі будуть виділятися із загальної гами кімнати, часто її порушуючи.

Фотографії в інтер'єрі: "Вибираємо сюжет"

Для фотографій в інтер'єрі сюжет не менш важливий, ніж колір. Так наприклад, в інтер'єрі кантрі буде безглуздо виглядати міський пейзаж Нью-Йорка, а ось природна і тваринна тематика буде більш ніж доречна. Пам'ятайте, що дві фотографії в інтер'єрі однакові за кольором і формою, абсолютно різно сприймаються за рахунок сюжету. На жаль, але навіть фотографії на стіні нашого відпочинку або улюбленого заняття далеко не завжди виглядають гармонійно.

Якщо говорити про портретну зйомку, то тут простіше вписати фотографію в інтер'єр. Наявність безлічі програм (Photoshop та різновиди), а також салонів фотографій, дозволять обробити фотографію таким чином, щоб вона вписувалася не тільки за кольором але і тематиці інтер'єру. Наприклад, зістарити фото для історичного стилю інтер'єру або ч / б для мінімалізму і ар-деко. Для оформлення сімейних фотографій в інтер'єрі простіше влаштувати фотосесію навіть власними силами, запланувати тему і місце, інше справа техніки. Поєднуємо сімейний відпочинок і корисну справу для облаштування інтер'єру.

Також пам'ятайте, що сюжет повинен не тільки гармоніювати зі стилем, але і з призначенням самого приміщення. Так на кухні буде більш логічним виглядати натюрмортного сюжет фотографій на стіні або легкий літній пейзаж з невеликою кількістю деталей. Для вітальні та коридору міський пейзаж, портретна зйомка, сімейна або сюжетна тематика фотографій в інтер'єрі. Для спальні - будь-який варіант, головне щоб переважав розслаблюючий вплив і романтичні мотиви. Це портрети, і пейзажі в стилі "баунті", і гламур (не дуже яскравий) і фотографії в стилі "ню". В іншому, намагайтеся вибирати фотографії в інтер'єрі, в яких присутній акцент на чомусь одному.

Фотографії в інтер'єрі: "Вибираємо розмір фотографії"

Тут немає ніяких обмежень. Можна складати композиції з маленьких фотографій на стіні. Можна зробити красиве оформлення фотографій в рамки, розвісити на мотузочки або зробити одну загальну картину, що складається з декількох фотографій, розділених рамкою. Плакат або постер на всю стіну також гарний і доречний, але йому необхідно знаходити особливе місце, яке не буде звужувати розміри кімнати. Для пейзажних фотографій в інтер'єрі підбирайте розмір, щоб гостям не доводилося підходити впритул до стіни, щоб розгледіти деталі фотографії. При виборі розміру фотографії в інтер'єрі не забувайте про поспарту, яка часто присутня і може займати великий простір.

Намагайтеся не змішувати хаотично великоформатні фотографії на стіні разом з маленькими. Більш доречно виглядає велика фотографія оточена маленькими. Якщо поруч розміщені дві фотографії на стіні різного розміру, то велику вішайте трохи вище, щоб було зручніше розглядати невелику. Однакові за розміром фотографії в інтер'єрі розташовуйте симетрично.

Фотографії в інтер'єрі: "групуємо і вішаємо фотографії"

Одна з найпоширеніших помилок є розташування фотографії на стіні. У більшості випадків - це занадто завищене розташування. Для прикладу, традиційна висота фотографій на виставках - 152 см. При оформленні фотографій на стіні або ділять стіну навпіл, або вішають на рівні очей, поєднуючи з центром фотографії.

При групуванні фотографій на стіні намагайтеся відходити від хаосу. Занадто багато фотографій в інтер'єрі теж погано. Найчастіше використовують симетричне розташування по прямій, або симетричними групами зі зміщенням. Навіть для несиметричних фотографій на стіні дотримуйтесь однакову відстань між рамками для фотографій.

Акцентну фотографію розташовуйте трохи правіше (або лівіше), а не по центру. Навіть для групи фотографій в інтер'єрі їх висота повинна бути на рівні уявної лінії що проходить через центр цієї композиції фотографій та рівнем очей. Вішаючи фотографії над ліжком або диваном, стежте, щоб рамка фотографії розташовувалася вище голови.

Сьогоднішні варіанти оформлення фотографій в інтер'єрі і групування фотографій на стіні, дозволяють розташовувати їх як завгодно, вписуючись в будь-який інтер'єр. Часто навіть використовують тільки одну рамку від фотографії (багет), залишаючи порожнечу, або обігруючи малюнком або текстурою. Головне, керуйтеся здоровим глуздом, зручністю перегляду фотографій і пам'ятайте, що навіть в безформних рамках для фотографій, сюрреалістичною композиції фотографій та інших факторах завжди можна виділяти симетрії і гармонійне розташування для зручності сприйняття фотографій в інтер'єрі.

Дивуйте, радуйте, зберігайте приємні спогади і даруєте посмішку собі і гостям!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви затіяли ремонт, переїзд або просто хочете поміняти меблі - вам не обійтися без покупки нових люстр,...
Увійшовши у свій будинок або квартиру, ти відразу ж натикаєшся на обридлe шафe? Давно хотілося позбутися від потворного...
Інтер'єр у вінтажному стилі є штучним визначенням. Вінтажними речами називають ті, яким нараховується понад 30 років,...
Стиль російський модерн це стиль сучасності, але не має з ним нічого спільного, незважаючи на те, що виник в минулому...
Scroll To Top