Рекомендуємо прочитати

Стиль вінтаж в інтер'єрі

article1454.jpg

Інтер'єр у вінтажному стилі є штучним визначенням. Вінтажними речами називають ті, яким нараховується понад 30 років, так що інтер'єр 80-х рр. теж можна вважати вінтажним. У дійсності ж інтер'єр стає вінтажним, коли в ньому з'являються речі, які стосуються першій половині ХХ ст.

Стиль вінтаж в інтер'єрі: поради по оформленню

Стиль вінтаж в оформленні інтер'єру може бути підтриманий двома способами. Перший варіант: вінтажний акцент надається за рахунок меблів і вантажних аксесуарів для інтер'єру. У другому випадку в основу цього стилю закладається оформлення всього оформлення кімнати, тобто стелі, підлоги і стін.

Оформлення стелі
Стиль вінтаж не має на увазі ніякої сучасності. Найбільш часто стеля просто фарбують. Крім цього, він може бути декорований ліпниною. Ніяких надмірностей у вигляді натяжних стель і гипрока тут не повинно бути. Колір обов'язково білий або ж кремовий. Присутність тріщинок на стелі і злегка потрісканої фарби тільки доповнює інтер'єр в стилі вінтаж, ніяк не суперечить йому.

Оформлення підлог
До стилю вінтаж ідеально підходить штучно зістарений або просто старий паркет. Присутність на ньому слідів активної експлуатації тільки вітається. Ще одним варіантом оформлення підлоги є використання штучно зістареної плитки з кераміки або в дійсності старої. Це особливо добре підійде до кухні, оформленої в вінтажному стилі.

Оформлення стін
Перед тим, як почати оформлення стін, слід відповісти на питання: що саме буде задавати вінтажний стиль - меблі або все-таки стіни. У першому варіанті рекомендується просто пофарбувати стіни, вибравши для цього світлі пастельні тони. В іншому випадку, коли в інтер'єрі не буде патинованої меблів, стіни однозначно повинні бути обклеєні шпалерами. Придатними є шпалери з ніжним Невеликим квітковим малюнком, з метеликами, а також з пасторальними сценками. Крім того, дизайнери рекомендують використовувати в вінтажному стилі шпалери з японським або китайськими мотивами, вдумливі, спокійні. За допомогою стін можна привнести потрібний відтінок, наприклад, шпалерами з великим і навіть контрастним орнаментом. У будь-якому випадку клеїти шпалери слід по всій площі стін.

Меблі в стилі вінтаж
У цьому стилі поєднується меблі різних часів: антикваріат, старі бабусині комоди, шафи, а також новий, злегка патинований стіл - це все є відповідним. Найбільший колорит мають комоди з великою кількістю ящиків, серванти для святкової посуду, бюро.

Спальня в цьому стилі має наувазі коване ажурне або масивне дерев'яне ліжко. М'які меблі та стільці повинні мати дерев'яні вставки, які добре поєднуються з текстилем. Старовинні предмети інтер'єру мають свою історію, тому, якщо річ не гармонує з інтер'єром, попрацюйте над нею або переставте в іншу кімнату. Створіть легкі потертості, замініть меблеві ручки, скористайтеся технікою декупаж - і у вас вийде добитися бажаного ефекту.

Декор
Декор стилю вінтаж пов'язаний з великою кількістю текстилю, декоративних подушок, в'язаних серветок і скатертин, чохлів меблів. Чашки, чайники, тарілки минулого століття відмінно підходять до цього стилю. Потерті книги, старовинні ляльки, старі рамки з чорно-білими фото, фарфорові статуетки, дзеркала в масивних різьблених рамах створять потрібний настрій.

Текстиль обов'язково повинен бути присутнім в кімнаті - балдхін над ліжком, штори з квітами на підхваті. Але пам'ятайте, що все має бути в міру, не можна перевантажувати кімнату великою кількістю декору, щоб випадково не створити відчуття безладу.

Освітлення
У стиль вінтаж відмінно вписуються тканинні абажури, люстри з кришталевими підвісками або імітують канделябри. Звичайно ж, обов'язкова присутність настільних ламп, підсвічників, торшерів. Освітлення має бути не дуже яскравим, теплим, різнорівневим. Підсвічники з металу рекомендується патинувати, щоб надати міді затемненості, а бронзі трохи зелені.

Описані вище деталі допоможуть створити індивідуальний, неповторний інтер'єр в стилі вінтаж. Перевагою його є те, що такий інтер'єр не можна зіпсувати подряпиною на меблях або незібраним ліжком. Всі предмети мають свою історію і наділені душею.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо раніше головним призначенням жіночої білизни була гігієнічна захищеність, то зараз це справжній індикатор...
Стиль російський модерн це стиль сучасності, але не має з ним нічого спільного, незважаючи на те, що виник в минулому...
Існують найрізноманітніші орнаменти в стилі модерн. Безсумнівно, на сьогоднішній день, найбільш затребуваними стали...
Увійшовши у свій будинок або квартиру, ти відразу ж натикаєшся на обридлe шафe? Давно хотілося позбутися від потворного...
Scroll To Top