Рекомендуємо прочитати

Чавунні ванни: сучасні, як ніколи

article1333.jpg

Що таке чавунна ванна, пояснювати не потрібно. Варто зробити акцент на тому, що такі вироби, незважаючи на думку про їх застарілість, як і раніше тримають позиції на ринку завдяки своїм унікальним якостям. Тим більше, сучасні чавунні ванни - багато в чому вже не ті, якими вони були ще не так давно.

У морі пропозицій, наявних на ринку, нескладно розгубитися. Покупець мимоволі задається питанням, як вибрати чавунну ванну, адже хочеться бути впевненим, що зупинився саме на оптимальному варіанті. Критеріїв кілька. Зокрема, потрібно звернути увагу на технічні характеристики виробів.

Незважаючи на різноманітність, у всіх моделей є загальні риси. Чавунні ванни неодмінно міцні і теплоємність. У тому, що вони довго зберігають тепло, можете не сумніватися. Приваблює покупців також невибагливість такої продукції, разом з тим - її надійність. До слова, вона буває як зарубіжної, так і вітчизняної. Незважаючи на те, що російські виробники активно вдосконалюють випускаються моделі, до зарубіжних аналогів їм ще далеко. З іншого боку, вітчизняні чавунні ванни істотно дешевше, а якість їх, в цілому, прийнятне, так що в покупці продукції російських фірм є прямий сенс.

Хороше зчеплення емалі з чавуном європейські виробники забезпечують за рахунок додаткової обробки поверхні спеціальними металевими призмами. Якість чавунної ванни багато в чому залежить саме від емалевого покриття. Наприклад, на французьких заводах використовують у виробництві особливу емаль, значно подовжує термін служби виробів.

Недоліком чавунних ванн вважається їх велику вагу. Ця обставина незручно при перевезенні. Зате важка ванна стійка, а значить - безпечна. Ніхто не сперечається також з тим, що такий виріб має виняткову міцність. Сплав заліза з вуглецем перевірений століттями, так як відомий ще з античності. Він порівняємо зі сталлю, але вартість чавунних ванн нижче.

Втім, висока якість чавунної ванни зовсім не гарантовано споживачу. У ньому потрібно переконатися під час вибору виробу. По-перше, поверхня ванни повинна бути дуже рівною, до того ж - рівномірно забарвленою. Якщо помітите патьоки й відколи, не беріть такий екземпляр.

Більш сучасним став також дизайн ванн з чавуну. Як правило, вони - прямокутної форми. Але це не означає автоматичної мізерності вибору. Навпаки, зовнішній вигляд таких ванн стає все більш різноманітним. Неважко знайти вироби з підголівниками або такі, в яких є ручки. Ванни відрізняються різною комплектацією і вигином ліній.

Один з варіантів - ванна чавунна на ніжках.
Такі ванни з чавуну відрізняються різними за дизайном ніжками. Також має значення оздоблення. В залежності від стильового уподобання, ви можете вибрати ванну, ніжки корою, наприклад, виконані в стилі бароко. Припустимо, це будуть рослинні мотиви.

У свій час були дуже популярні ванни на левових ніжках. Зараз вже навряд чи хтось пам'ятає, коли вони з'явилися, проте форма звіриних лап і раніше зачаровує. Вироби, незважаючи на солідний вік подібного дизайнерського рішення, користуються незмінною популярністю завдяки своїй естетичної привабливості та оригінальності. Такі ванни випускають різні виробники, причому, ванни на лапах далеко не однакові.

Дуже сучасно виглядають прості конусні ніжки. Просто, лаконічно і разом з тим досить ефектно. Словом, добре зарекомендували себе за довгі роки чавунні ванни як і раніше актуальні і сучасні. Жодні нові технології не можуть в повній мірі скласти їм конкуренцію.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ванна з м'ятою. Такі ванни добре діють на стан шкіри, надаючи їй свіжий вигляд і зберігаючи молодість шкіри. Для того щоб...
Згідно з твердженнями вчених, більш, ніж 90 % інформації з навколишнього середовища людина отримує саме через очі. Саме...
Такий трав'яний настій з ароматом хвої, дуже благотворно впливає на нервову систему і діє на неї заспокійливо. Для...
Scroll To Top