Рекомендуємо прочитати

Як зробити шкіру атласною?

article3424.jpg

Як відомо якщо довго не користуватися скрабом, оновлення шкіри сповільнюється, мертві клітини нашаровуються одна на одну і погано пропускають світло. Через це шкіра втрачає сяйво і взагалі виглядає гірше.

Щоб виправити ситуацію, потрібні всього два засоби: хороший скраб і зволожуючий крем. Результат буде помітний після першої ж процедури.

Робимо правильно! На суху шкіру нанеси достатню кількість насиченого маслами скрабу. Важливо, щоб шкіра була саме суха: вода пом'якшує відлущування, і мертві клітини видаляються недостатньо добре. Почавши з ніг, поступово рухайся вгору.

Розтирай шкіру: ніжні ділянки (живіт, зона декольте) круговими рухами, ноги і руки - вгору-вниз. Попроси коханого по масажувати спину. А потім залазь в теплу ванну на 20 хвилин і відпочивай.
Масло в скрабі буде повільно розчинятися в воді - для шкіри така зволожуюча ванна дуже корисна. Змий залишки масла під душем, не користуючись при цьому милом або гелем. На ще вологу шкіру нанеси крем для тіла.

Робимо швидко!
Перед тим як прийняти душ, за допомогою м'якої мочалки пропрацюй масажними рухами все тіло - від ступень до шиї. Після цієї процедури завжди слід використовувати зволожуючий гель для душу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

ТОП 5 найкращих лосьйонів для обличчя. Ваша шкіра випромінює сяйво, радує молодістю і красою! Кілька домашніх продуктів...
Наше тіло захищене одягом, а обличчя завжди відкрито, тому воно сильніше піддається впливу шкідливих факторів...
М'яке відлущування - найважливіший етап догляду, без якого неможливо домогтися ідеально гладкої і ніжної шкіри....
Рецепти домашньої косметики включають в себе приготування різних масок, скрабів, лосьйонів, до складу яких входять...
Scroll To Top