Рекомендуємо прочитати

Як колір інтер'єру впливає на людину

article2773.jpg

Згідно з твердженнями вчених, більш, ніж 90 % інформації з навколишнього середовища людина отримує саме через очі. Саме око фіксує обсяг і форму предмета, а також колір. Саме колір є однією з найважливіших характеристик, які ми сприймаємо. Чому? Далеко не секрет, що кожен окремий колір робить свій вплив на самопочуття та психологічний стан людини. Саме тому так важливо підібрати правильну палітру кольорів для вашої квартири - щоб перебуваючи вдома, ви відчували комфорт і спокій. Отже, поговоримо про значення деяких кольорів.

Синій або блакитний
У більшості випадків цей колір асоціюють з прохолодою, спокоєм і тишею. Це колір далекого неба, глибини, моря... І чим глибше цей колір, тим більше ми відчуває себе розслаблено і спокійно. Чистий блакитний колір символізує безпечність, безтурботність, а також викликає бажання подуріти.

Червоний колір
Це «гарячий» колір азарту, напруги, пристрасті. Його збуджуючі якості дуже часто пояснюють тим, що ще стародавні люди асоціювали цей колір з кров'ю і вогнем. Це дуже сильний колір, тому, застосовувати його в інтер'єрі необхідно з особливою обережністю, і тільки в певних місцях. Наприклад, в робочій зоні, або у вітальні, але ні в якому разі не в спальні або ванній.

Жовтий колір
Це двозначний колір. З одного боку, він символізує звільнення, багатство, сонце і радість. Цей колір розслабляє, вселяє спокій. Таким чином, навіть якщо просто дивитися на стіну такого кольору, можна заспокоїтися, отямитися після стресу, і налаштуватися на позитивне мислення.
Але з іншого боку, це колір зради (хто з нас не пам'ятає « жовті тюльпани», і те, що вони символізують). Цей колір підійде тим, хто шукає звільнення від чого-небудь; розвантаження, яке допоможе домогтися нових вершин, реалізувати себе і розкритися повністю.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато людей розглядають секс тільки як об'єкт насолоди. Але не тільки об'єктом насолоди є він - секс благотворний вплив...
Згідно з правилами Фен-шуй, дзеркало не слід розміщувати навпроти ліжка або над ним. Про це ж говорять і багато народних...
На дворі двадцять перше століття, і асортимент шпалер, який представляють нам виробники, настільки широкий, що можна...
Увійшовши у свій будинок або квартиру, ти відразу ж натикаєшся на обридлe шафe? Давно хотілося позбутися від потворного...
Scroll To Top