Рекомендуємо прочитати

Чому комарі переслідують вас, але байдужі до інших?

article3564.jpg

Якщо ви полюбляєте вечірні прогулянки парком, то скоріш за все помічали, що комарі зовсім не чіпають одних людей, але при цьому дуже сильно кусають інших. Наука відповіла на питання, чому це відбувається. Тож чому деякі люди стають для комарів справжнім магнітом, а деякі їх зовсім не приваблюють?

Ну, по-перше, існують сотні різних видів комарів, і у кожного з них різні смакові переваги. По-друге, слід пам'ятати, що кусати вас можуть тільки самки: вони потребують поживних речовини для того, щоб відкласті яйця.

Коли комарі літають туди-сюди в пошуках їжі, головне, що їх привертає - діоксид вуглецю, який ми видихаємо. Вони також реагують на тепло і запах вашого тіла, а точніше - бактерій, які на ньому живуть. Велику роль також грають ваша дієта і фізіологія.

Дослідження показують, що ці комахи мають різні вподобання. По-перше, вони віддають перевагу людям з першою і другою групою крові. По-друге, їх дуже приваблюють вагітні жінки. По-третє, вас будуть набато більше любити ці істоти, якщо ви - регулярний споживач пива. А ще вони будуть любити вас, якщо ви тільки-но випили будь-який алкогольний напій.

Взагалі є до 400 хімічних сполук, які привертають увагу комарів. Якщо частина з них знаходиться на вашому тілі, ви - найбільш приваблива жертва. Що з цим робити? Частіше митися, особливо навесні і влітку. А також дуже приємним для нахабних кровососів є запах поту, а зокрема одного з його компонентів - молочної кислоти, концентрація якої в кожної людини індивідуальна. Крім того, щоб ваше тіло було для них дуже привабливим, воно повинно бути трохи тепліше звичайного.

Експерименти вчених, метою яких було з'ясувати, що ж комарі не люблять, підтвердили відоме: це аромат анису, гвоздики, камфорної олії, евкаліпту, часника, ладана, лаванди, сигаретного диму і диму взагалі - наприклад, від багаття.

А ще вони не люблять вітамін B. Так що намагайтеся в теплу пору року їсти більше овочів, висівок, горіхів, морепродуктів і бобових.

Під питанням і поки без пояснення залишилися спостереження, які свідчать, що комарі не люблять жовтий колір. Варто пам'ятати також про те, що деякі люди, з менш чутливою шкірою ніж у вас, можуть просто не помічати укуси комарів і перебувати у повній впевненості, що їх ці комахи "не люблять".

Тож перед тим, як купувати "Раптор" або крем "від комарів", подумайте над тим, що ви можете зробити для того, щоб стати для них менш привабливим.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Рідко хто не мріє про красиву засмаглу шкіру, тому доступна сьогодні засмага без сонця в солярії став таким популярним -...
Часник це не тільки найпоширеніша у світовій пікантна кулінарна приправа. Багато народів наділяють його здатністю...
Сьогодні мільйони косметичних марок пропонують масу засобів і комплексів по догляду за шкірою навколо очей, яка, як...
М'яке відлущування - найважливіший етап догляду, без якого неможливо домогтися ідеально гладкої і ніжної шкіри....
Scroll To Top