Рекомендуємо прочитати

Як доглядати за акриловою ванною

article3346.jpg

На сьогоднішній день акрилові ванни користуються величезною популярністю. Безумовно, в акрилових ваннах є плюси і мінуси, про які можна дуже довго сперечатися. Але, в будь-якому випадку, у тих, хто у ванній кімнаті має акрилову ванну, дуже часто виникає питання про те, як за нею правильно доглядати.

Отже, як же доглядати за акриловою ванною. Одним з головних плюсів такої ванни є її висока зносостійкість, до того ж, поверхня акрилової ванни здатна відштовхувати бруд і на поверхні ванни не відбувається розмноження мікробів.

Дуже важливо пам'ятати, що акрилову ванну ні в якому разі не можна чистити пральним порошком, оскільки таким чином можна подряпати ванну і вона стане тьмяною. Для чищення акрилової ванни не підходять аміак, ацетон, або ж засоби, до складу яких входять ці компоненти.

На сьогоднішній день для чистки та мийки акрилових ванн у продажу пропонується широкий асортимент спеціальних засобів. Найкраще для догляду за акриловою ванною підходять рідкі миючі засоби, які будуть чистити поверхню дбайливо.

Після нанесення миючого засобу на поверхню ванни, залиште його там на кілька хвилин, а потім змийте теплою водою.

Для того, щоб не допустити потускніння акрилу, для догляду за акриловою ванною необхідно використовувати воскове полірування й м'яку ганчірочку.

Одним з найголовніших ворогів акрилових ванн є іржа. Для того, щоб не допустити появи іржі на ванні, завжди стежте за тим, щоб крани над ванною були щільно закриті і з них не капала вода.

Якщо ж появи іржі на ванні не вдалося уникнути, то впоратися з іржею допоможе спеціальний засіб, призначений для позбавлення від іржі на акрилових поверхнях. У боротьбі з водним каменем добре допомагають оцет або лимонна кислота.

Необхідно пам'ятати, що в акрилову ванну не можна ставити металеві тазики і відра. Для акрилової ванни найкраще придбати пластикові ємності. Не допускайте попадання на поверхню ванни прального порошку і відбілювачів. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всім відомо, що крім одежної молі існує ще й харчова. А от як позбутися від харчової молі, знають не всі. Пропоную вам...
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною,...
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
Ви купили новий пластмасовий електричний чайник. Але покупку затьмарила одна неприємність - чайник має неприємний...
Scroll To Top