Рекомендуємо прочитати

Топ-9 трав для очищення нирок

article3605.jpg

Нирки виконують кілька важливих функцій, однією з яких є регулювання вмісту води в організмі. Вони відповідають за видалення надлишків води або збереження її, якщо організм відчуває нестачу вологи. Вони також допомагають регулювати вміст в організмі таких мінералів, як натрій, калій, кальцій і тд. Крім того, нирки допомагають організму позбавлятися від шкідливих токсичних речовин.  Не менш важливою роллю нирок є вироблення гормонів. Ці гормони циркулюють по організму з кров'ю і регулюють, наприклад, рівень кров'яного тиску, впливають на утворення червоних кров'яних тілець і тд. Вони також виробляють вітамін D. 

Ось декілька продуктів, які дозволять вашим ниркам залишатися чистими і здоровими: 

1. Чанка Педра 
Назва Чанка Педра в перекладі з іспанської означає «дроблять камені». Протягом століть жителі Південної Африки застосовують цю рослину як ефективного засобу, що допомагає позбутися від каменів у жовчному міхурі, нирках і печінці. Також Чанка Педра використовується для лікування водянки, інфекцій сечових шляхів , як сечогінний і протиспазматичний засоби. 

2. Золотарник, солідаго, золота риска
Племена американських індіанців здавна і активно використовували золотарник для лікування захворювань сечових шляхів. Дослідження показали, що ця трава дійсно має цілющі властивості, здатними допомогти при жовчнокам'яній хворобі, холециститі, захворюваннях нирок і сечового міхура. 

3. Корінь гортензії 
Корінь гортензії як лікарський засіб користувався великою популярністю серед американських індіанців і перших переселенців. Вони активно використовували корінь гортензії для лікування та підтримки здоров'я нирок і сечового міхура. Ця рослина діє як «розчинник» каменів у нирках. Крім того, корінь гортензії допомагає організму правильно засвоювати кальцій, перешкоджаючи, таким чином, утворенню нових каменів. 

4. Корінь селери 
Коріння і насіння селери багато століть використовуються як природний сечогінний засіб. Ця рослина допомагає організму позбавитися від токсичних речовин, які виходять з сечею. Крім того, корінь селери містить такі корисні речовини, як калій і натрій. 

5. Посконник пурпурний 
Корінь посконника пурпурного здавна відомий як ефективний засіб, що попереджає утворення каменів в нирках і як сечогінне. Його ефективність частково пояснюється вмістом евпаріна - розчиняє і бореться зі шкідливими речовинами. Завдяки евпаріну корінь посконника також може застосовуватися для профілактики інфекцій. 

6. Мучниця звичайна, ведмежа ягода, розхідник
Корисні властивості мучниці звичайної давно відомі в багатьох культурах. Її використовують для лікування запальних захворювань сечовидільної системи, для виведення каменів і піску, очищення нирок. 

7. Алтека лікарська
Корінь алтеї лікарської здавна відомий як потужне болезаспокійливе і м'яке сечогінне. Він добре діє на тканини сечовивідних шляхів. Дослідження вчених лікарів підтверджують, що ця рослина надає огортаючу дію на слизову оболонку, при цьому заспокоюючи біль і пом'якшуючи запальні процеси. 

8. Корінь кульбаби 
Корінь кульбаби з успіхом застосовується в народній медицині для лікування захворювань печінки, сечового міхура, нирок і жовчного міхура. 

9. Петрушка 
Ця улюблена кулінарами ароматна трава є ефективним рослинним лікарським засобом. Її сечогінні властивості дозволяють чистити нирки і сечові шляхи від накопичених там шкідливих речовин.

Будьте здорові! 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Під час вагітності дуже важливо підтримувати певний рівень рідини в організмі. Навіщо потрібна рідина в організмі?...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Рослини-спеції невибагливі. Зелень вимагає лише поливу і добре освітленого місця. Її можна додавати в супи, соуси,...
Тягнучі болі в спині, болі в нижній частині живота і в попереку - все це ознаки того, що ваші нирки працюють не так, як...
Scroll To Top