Рекомендуємо прочитати

Як випрати подушку

article3127.jpg

Третю частину свого життя людина проводить у сні. А від якості нашого сну залежить і настрій, і працездатність. При цьому великий вплив на сон надає правильно підібрана подушка. Але вже приблизно через рік виникає питання, як випрати подушку і при цьому її не зіпсувати.

Як випрати пухову подушку?
Наповнювачем найпопулярнішою в усі часи подушки завжди служили пух і перо. Ми можемо таку подушку випрати як у пральній машинці, так і вручну. Справа ця копітка, але потрібне, оскільки зробивши це своїми руками ви будете впевнені в якості роботи. Якщо у вас є схильність до алергії, слід подушку прати із застосуванням якісного і гіпоалергенного порошку.

1. Перемо пухову подушку вручну. Кращий спосіб - це висипати пір'я з подушки на зимовий мороз, як це робили наші бабусі. Але на сьогоднішній день скористатися таким способом не так просто. Тому для початку вибираємо для нового напірника якісну тканину (краще підійде тик). Готуємо наволочку з тонкої тканини (можна взяти ситець), яка буде в два рази більше напірника: пір'я ми будемо сушити в ній. Як тільки буде готовий новий напірник, ми можемо розпорювати старий. Готуємо заздалегідь таз з мильною водою і опускаємо поступово у воду пух. Пір'я замочуємо не менше двох годин, щоб вони очистилися й пішли неприємні запахи. Промиваємо пір'я під проточною водою в друшляку, потім знову замочуємо. Знову промиємо пір'я під струменем води і пересипаючи їх в наволочку, зашиємо або завяжимо на вузол. Кладемо наволочку з пір'ям в машинку, встановлюємо режим віджимання. Коли машинка відіжме, струсніть добре пір'я і розкладемо їх сушитися на сонці на балкон, при цьому відкривши там всі вікна.

2. Перемо пухову подушку в пральній машині. Так само, як і для прання руками заготовляємо попередньо наволочки для пір'я. Якщо подушка велика, то її вміст ділимо на кілька частин. А маленьку можна буде випрати і в тому напірнику, в якому вона знаходиться. Намагаємося завантажити відразу кілька подушок, щоб на великій швидкості відбувалося правильний розподіл білизни. Добре, якщо ви будете подушку прати з іншими речами. Найкраще для прання подушок підійде делікатний режим і температура 60 °С. Сушимо потім все під прямими променями сонця на відкритому повітрі, періодично струшуючи і перевертаючи нашу подушку.

Як слід прати подушку з холлофайбером?
Перш, ніж прати таку подушку, слід вивчити уважно все, що написано на ярличку збоку. Найчастіше виробником рекомендується прання в машинці на делікатному режимі. Однак часто саме після прання в машинці такий пухнастий наповнювач може збиватися в грудки, тому краще випрати її руками. Для цього наберемо в таз теплу воду і додамо туди м'який миючий засіб, можна шампунь. У воду занурюємо подушку і залишаємо там мінімум на півгодини. Після цього її акуратно віджимаємо і залишаємо сушитися на відкритому повітрі після того, як стече вся вода. При такому пранні подушка прослужить набагато довше. Однак наволочка при цьому може не випратися, тому спочатку можна розпороти подушку і вийняти з неї наповнювач в таз, а наволочку попрати або замінити її на нову.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Абсолютно всі піклуються про комфорт новонародженої дитини. Батьки думають, як вибрати в магазині подушку для свого...
На сьогоднішній день акрилові ванни користуються величезною популярністю. Безумовно, в акрилових ваннах є плюси і...
Scroll To Top