Рекомендуємо прочитати

Як прибрати запах з взуття?

article2437.jpg

1. Взяти перекис водню, змочити в ній ганчірочку або ватний диск і ретельно протерти взуття зсередини. Якщо однієї процедури буде недостатньо, то її можна повторити (і не один раз). А замість перекису водню підійде і розчин марганцівки або звичайний спирт (горілка), які мають антибактеріальну і дезодоруючу дію.

2. Звичайні дезодоранти для взуття теж допоможуть усунути запах. Тільки для початку все-таки необхідно протерти взуття перекисом або марганцівкою, а вже потім скропити дезодорантом.

3. Справитися з запахом допоможуть і адсорбенти - речовини, вбираючі вологу і запах. В якості таких помічників можна використовувати борошно або харчову соду. Їх просто треба насипати всередину взуття, залишити години на два, а потім взуття пропилососити. Адсорбентом є і активоване вугілля, але воно може залишити чорні сліди всередині взуття. Тому краще не ризикуйте.

4. Оцет. Теж хороший знищувач запаху. Змочіть в оцті ватяні диски і покладіть їх у взуття години на три (чи навіть на ніч). Вийміть диски і провітріть взуття.

Кожне з цих добрий вже сам по собі, але якщо їх скомбінувати, то ефект буде відчутнішим. Тому можна спочатку протерти взуття перекисом або оцтом, провітрити і скропити дезодорантом. Або, наприклад, насипати у взуття борошна, залишити на ніч, а потім добряче пропилососити і протерти марганцівкою. Досить просто. А от зі старим взуттям вам доведеться повозитися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Правильний вибір взуття здатний полегшити долю ваших ніг. Добре підібрана пара туфель забезпечить комфорт, не...
Усі звикли використані пакетики чаю одразу ж відправляти до смітника. Але це дуже незаслуговано! Справа в тому, що...
У кулінарії існує безліч рецептів приготування курки, в яких йдеться про те, як отримати хрустку скоринку на курці....
Scroll To Top