Рекомендуємо прочитати

8 секретів вирощування троянд

article2545.jpg

Роза - справжня королева квітника. За роки вирощування цієї прекрасної квітки зрозуміла, які помилки при вирощуванні троянд потрібно не допускати. Сподіваюся, що ці поради з вирощування троянд допоможуть початківцям любителям вирощування троянд

1. Обов'язково заглубляйте місце щеплення на 3-5см. Роза загине, якщо загине щеплення. Це стосується прищеплених трояндам.

2. При посадці обов'язково гарненько полийте і утрамбувати землю біля кореневої системи, для того щоб не було порожнин. Інакше, коли троянда починає рости, її маленьким корінцях немає за що чіплятися.

3. Багато видань радять виконувати осінню обрізку перед зимівлею троянд. Я методом проб і помилок зрозуміла, що обрізати на зиму троянди можна. Ми позбавляємо троянду поживних речовин, які вона накопичила, готуючись до зимівлі. А навесні обрізаємо всі підсохлі, підмерзлі пагони до живої бруньки. При весняній обрізку чайно-гібридні троянди обрізаємо на 10см від рівня грунту. Обрізаємо дуже тонкі і товсті пагони-це стимулює зростання додаткових пагонів з щеплення.

4. Поливаємо троянди дуже рясно, але рідко.

5. У середині літа припиняємо вносити добрива. У серпні остання підкоромка фосфорним добривом, для того щоб троянда підготувалася до зимівлі.

6. На зиму листя у троянд не обрізаємо. Роза сама знає до якого часу їй потрібне листя. Поки їй потрібне живлення, троянда набирає поживні речовини і тримає листя. Скине вона їх сама, коли поживні речовини стануть не потрібні.

7. На зиму кущики троянд підгортати на 20-30см, але не торфом, а землею. Інакше після відлиги і дощу це стимулює зростання, а троянда повинна спати.

8. Не зрізайте в перший рік троянду, якщо хочете, щоб надалі Ваша трояндочка цвіла. Якщо і хочете зрізати, то тільки один бутон і зрізайте стебло якомога вище. У перший рік коренева система ще не така сильна і, що, зрізавши троянду, та ще й до самого низу, ми тим самим стимулюємо зростання порослі нижче щеплення. Це означає, що троянда переродиться в шипшину, на який вона була щеплена.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато сучасних людей стали скаржитися на постійну втому, від якої неможливо позбутися навіть після сну - це може...
Багато хто з нас напевно небудь задавалися питанням «Як легко і безпечно очистити організм від токсинів і...
При відчутті важкості в шлунку після переїдання в якості "першої допомоги" лікар рекомендує прийняти ферментні...
Ніжний аромат і плавні лінії бархатистих пелюсток троянди з давнини приводили в захват поетів і закоханих. Червону...
Scroll To Top