Рекомендуємо прочитати

Що не можна дарувати: прикмети, забобони

article2433.jpg

Існує повір'я, що не всі подарунки приносять їх власникам радість чи удачу. І в більшості своїй це стосується людей, які вірять у прикмети і забобони. Таким дійсно не можна дарувати цілий ряд предметів, так як негативну думку про сам подарунку може сформувати обставина, яка тільки підкреслить, що прикмета була вірна.

Вважається, що передарований подарунок — переносити чужу негативну енергетику в будинок. А це викликатиме несвідомий дискомфорт у господарів. Адже у кожного подарунка є невеликий заряд енергії від того, хто дарує. А якщо він передаровує його, то негатив заперечення потрапить до наступного власника.

Гострі предмети
Ще одна прикмета — не можна дарувати ножі, голки. З гострими кутами і гострими подарунками пов'язаний численний ряд прикмет, наприклад, не можна під час застілля холостому чоловіку або незаміжній дамі сідати навпроти кута столу, вважається, що ця людина 7 років щастя сімейного життя не зазнає. А що стосується ножів, то подарунок такого роду принесе нещастя в будинок. Така прикмета існує в більшості європейських країн. А ось що стосується Кавказу, то там, навпаки, подарунок у вигляді холодної зброї несе в будинок успіх і багатство. У Японії ніколи не будуть дарувати знамениті мечі-катани, так як вони виготовляються індивідуально, для кожного самурая, то і вважається, що в даному мечі є частинка його душі.

Шкарпетки і хустки
У православних країнах ніколи не дарують носові хустки, вважається, що разом з подарунком в будинок прийдуть чужі сльози. Тому на похоронах, отримуючи хустки для церемонії прощання, йдучи, потрібно його повертати, щоб не принести біду в дім.

Подаровані шкарпетки принесуть власникові далеку дорогу. Тому дружини не дарують своїм чоловікам цей презент, боячись, що чоловік піде і не повернеться. Хоча, особливо кмітливі дружини просять своїх свекрух робити подарунок у вигляді шкарпеток синові, щоб він був подалі від своєї мами.

Прикраси і дзеркала
Так як перли вважають сльозами русалок, то дарувати їх теж нехороша прикмета. Навіщо комусь чужі сльози? А якщо заглибитися в сам факт перетворення з утоплениці на русалку, то можна собі уявити, які сльози прийдуть до власника подарованих перлів. Надприродні властивості приписують дзеркалам. Забобони та прикмети тут наступні. Вважається, що це тунель для переходу душі з потойбічного світу в наш. Тому дзеркала використовують в різних сеансах спіритизму і магії. Дзеркало в якості подарунка принесе власнику багато клопоту з неприкаяними душами. Не особливо забобонні молоді дівчата не люблять приймати подарунки у вигляді дзеркала від свого обранця, бо вважають, що цим він вказує на недоліки зовнішності.

Квіти і книги
Ще одна прикмета для молодих. Щоб у нареченого з нареченою склалася щасливе сімейне життя, їм не можна один одному дарувати книги до весілля. Також не можна дарувати коханій дівчині жовті квіти, тому що жовтий колір — це колір розлуки.

Також нещасливими квітами вважаються гвоздики. Не можна збирати букет з червоних і чорних кольорів, це несе їх власнику швидку загибель. І, звичайно ж, не можна дарувати букет з парної кількості кольорів. Це є найстрашнішою прикметою.

Дарувати посуд потрібно з особливою ретельністю. На ній не повинно бути розколів або тріщин. Такий подарунок прирече на розбите життя. Хоча розбити посуд на весіллі вважається щасливою прикметою.

Ще один сумнівний подарунок — це подарувати дорослій людині ляльку. Тут можна провести аналогію з дивною магією Вуду. Де ляльки виготовляються в якості прототипу певної людини для подальшого управління ним. Тому подарунок у вигляді ляльки тягне за собою сильну залежність від інших.

Фігурки тварин, тварини
Іграшки, що несуть біди, — це фігурки птахів. Птах — символ гучного, важкого і тяжкого шуму. Адже недарма вважається, що залетіла пташка в квартиру приносить з собою нещастя.

Отже, що не можна дарувати, прикмети, забобони, як ви озумієте, грають в житті багатьох людей велику роль. Продовжуємо.
Не треба дарувати порожні гаманці, сумки, рюкзаки — цей подарунок принесе фінансові проблеми. Але щоб відвести неприємності, потрібно покласти в подарунок паперову купюру.

Що б подароване тварина прижилося в будинку, потрібно за нього заплатити чисто символічну суму. В іншому випадку це буде нещасливий подарунок, так як тварина буде хворіти і обов'язково помре.

Годинники
Всім відомо, що дарувати годинники — це дуже погана прикмета. Обов'язково розстанешся з власником подарунка. Це пов'язано з містичною силою, що таїться у годинах. Тому що це єдині хранителі часу на землі. Подарований годинник можуть розірвати зв'язок часів дружби і теплого ставлення. У обдарованого буде постійне поглинання тимчасового простору. Він буде скрізь спізнюватися і втрачати саме почуття часу.

Алкоголь
Дуже символічна прикмета, про те, що подароване спиртне відніме здоров'я. Хоча складно назвати це прикметою, скоріше це попередження. І велика частка ймовірності, що дану прикмету придумав і розповсюдив МОЗ.

Подарунок у вигляді рукавичок і рукавиць попереджає власника, що дарувальник збирається розірвати з ним стосунки. Недарма в якості виклику на дуель кидалася рукавичка. Речі для писання, такі як ручки або олівці, натякають, що в планах хто дарує підпорядкувати собі того, кому призначений цей подарунок.

Лицемірні відносини проявляються в подарунку у вигляді одеколону або духів. Також подарунок, що передує розлуці, це запальничка.

Ще один подарунок, який обіцяє розставання — це миючі засоби, такі як шампуні, мило. У той же час власник може вирішити, що це подарунок з натяком.

Найстрашніша прикмета, це дарувати тапочки — вважається, що до смерті.

Для кожної людини існує ще перелік своїх нещасливих подарунків, з якими пов'язані неприємні спогади. Наприклад, пасажир битком набитого автобуса з подарованим величезним кактусом буде довго згадувати як подарунок, так і поїздку.
Але кожна народна прикмета має так званий антидот. Щоб поганий подарунок не спрацював, треба віддати за нього викуп. Це обов'язково повинні бути гроші.

І така символічна купівля змиє весь наліт негативу на подарунку.

Ну і найголовніша прикмета, не даруйте іншим того, чого ви самі б не хотіли бачити в якості подарунка.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Серце має бути живим, повинно любити, повинно віддавати. Повинно, повинно, повинно ... У вас, напевно, вже склалося...
У нашому житті досить часто буває що людина працює, працює, а грошей у неї завжди немає. І куди вони діваються? Як крізь...
Раніше я не знала, як привітати улюбленого чоловіка, що подарувати, що сказати? Це питання задає собі кожна жінка, яка...
У світі багато різних прикмет, хтось із людей в них вірить, а хтось ні. Якщо ви вірите в прикмети, то, напевно, вам буде...
Scroll To Top