Рекомендуємо прочитати

Чистка обличчя: методи та користь.

article1041.jpg

Наше обличчя відкрите всім вітрам і непогодам, тому чистка обличчя з певною періодичністю просто необхідна для всіх, хто цінує молодість і здоров'я шкіри. Міська атмосфера, вихлопні гази, близькість заводів, пил і бруд — все це оточує нас, як тільки ми виходимо на вулицю. Наша шкіра дихає цим коктейлем випарів і пилу. Пори особи забиваються і шкіра починає забиватися — з'являються прищі і всім знайомі чорні крапки (вугри). Для того, щоб шкіра обличчя знову почала дихати необхідно періодично проводити процедуру чищення обличчя. А також самостійно використовувати маски, скраби і тонізацію, щоб не давати шкірі сильно забруднюватися.

Чим корисна чистка обличчя:
— Глибоко очищає пори, дозволяє шкірі дихати.
— Необхідна процедура для підтримки краси і тонусу шкіри обличчя.
— Виконує одночасне очищення, омолодження, і живлення шкіри.
— Дозволяє при регулярному використанні звузити пори.
— Сприяє видаленню ороговілих клітин, а молоді клітини більш сприятливо і швидко сприймають вплив кремів і масок, які ви робите вдома, і ефект від їх застосування помітно зростає.
— Сприяє масажу і поліпшенню кровообігу на обличчі.

Види чистки.

1. Ручна. Такий варіант очищення обличчя використовується для людей з проблемною шкірою, з різними видами висипань. Вручну з заздалегідь розпареній шкіри дуже обережно видаляються акне і запальні елементи. В кінці косметичної процедури накладаються спеціальні маски, що володіють антисептичною, порозвужуючим і заспокійливим ефектом.

2. Механічна. Дуже схожа на ручну, але для видалення жирових «пробок» і бруду з пор в цьому способі використовуються спеціальні лопаточки і інструменти. В кінці косметичної процедури накладаються спеціальні маски, що мають антисептичний, порозвужуючий і заспокійливим ефект.

3. Ультразвукова. Використовується для боротьби з вуграми. Безболісно і швидко позбавляє від вугрів, рогових лусочок, дозволяє повернути шкірі красу і блиск. Під впливом ультразвуку шкіра очищається від шлаків і токсинів, ефективно видаляються надлишки шкірного сала, одночасно при цьому способі відбувається мікромасаж шкіри і розгладжуються дрібні зморшки.

4. Вакуумна. Проводиться за допомогою спеціального апарату, який, як вантуз, витягує всі забруднення з пор, під час даної процедури також поліпшується мікроциркуляція шкіри. Цей спосіб менш хворобливий, але і менш ефективний, ніж механічне чищення.

5. Лазерна. Також можна назвати лазерним лікуванням постакне, або очищення обличчя від застійних плям, рубців і прищів. Її використання дозволяє не тільки видалити ці елементи, зупинити утворення нових прищів, але і нормалізувати жирність шкіри. Лазерна чистка обличчя на сьогоднішній день є найсучаснішим методом косметичної чистки і позбавлення від різних недосконалостей шкіри обличчя.

6. Хімічне чищення (хімічні пілінги) обличчя із застосуванням косметики, що містить гідрокислоти. Видаляє ороговілі клітини і освітлює шкіру. Добре бореться із застійними плямами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Наше тіло захищене одягом, а обличчя завжди відкрито, тому воно сильніше піддається впливу шкідливих факторів...
ТОП 5 найкращих лосьйонів для обличчя. Ваша шкіра випромінює сяйво, радує молодістю і красою! Кілька домашніх продуктів...
Вже довгий час салони краси користуються фруктовими кислотами у виготовленні засобів, здатних ефективно очистити...
Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення...
Scroll To Top