Рекомендуємо прочитати

Для тих у кого веснянки ...

article180.jpg

Веснянки з'являються в результаті збою діяльності пігментної системи. Простіше кажучи, меланін (засмага) розподіляється на поверхні шкіри не рівномірно, а збирається групами і відкладається у вигляді маленьких темних крапок. Боротися з ними складно, а тому багато дівчат віддають перевагу замаскувати під товстим шаром косметики ці «сонячні подарунки». Як же нанести макіяж правильно?

- Приховувати веснянки під товстим шаром макіяжу не варто, повністю їх заховати неможливо, зате все обличчя від нерівномірності тонального крему буде здаватися неприродним, як би брудним. Щоб вирівняти темні і світлі місця на обличчі, краще нанести не темний денний крем або світлий, виконати природний світлий прозорий макіяж.

- Колір обличчя одразу стане більш рівним, якщо нанести тонкий шар теракотової або мерехтливої пудри.

- Щоб очі не здавалися розпливчастими, необхідно виділити очі у відповідності зі своїм колірним типом і вибраним стилем макіяжу, і нафарбувати вії темною тушшю.

- Одним із важливих правил в макіяжі при наявності веснянок фахівці зазначають - ні коричневим кольорами! Тіні для повік, рум'яна і помада не повинні мати коричневий відтінок; на шкірі з великою кількістю веснянок цей колір виглядає не дуже красиво, створюючи брудний ефект. Для губ краще вибрати чистий кораловий або червоний колір, для щік - коралово-червоний або рожевий, а для повік - зелені або сині відтінки.

- Слід врахувати також, що не для всіх власниць веснянок підійде один тип макіяжу.

- Якщо у вас світле волосся використовуйте мінімальну кількість косметики не дуже яскравих тонів: пастельні тіні холодних тонів і прозорий блиск для губ або ніжні рожеві відтінки помади, і тільки коричневу туш.

- Володіючи рудими або каштановим волоссям, можна вибирати відтінки сміливіші, але головне, не переборщити і пам'ятати про доречність всього зовнішнього вигляду і макіяжу у відповідність з вашим колірним типом.

Французи ввели моду на бризки весняного сонця, і ось вже продаються косметичні засоби, що імітують веснянки. Вам же вони дісталися по спадку безкоштовно. Використовуйте свої родзинки на радість собі і людям, і будьте чарівні і бездоганні завжди.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У всі часи жінка прагнула виглядати чудово. Деякі панянки проводять перед дзеркалом значний проміжок часу, щоб постати...
Останнім часом як серед зірок, так і серед простих жінок стало модно робити нюдовий макіяж з ефектом матової шкіри....
Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Scroll To Top