Рекомендуємо прочитати

Який макіяж доповнить маленьке чорне плаття?

article2326.jpg

Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за своїм мінімалізмом і нескінченності варіантів носіння. Сукня чорного кольору нібито говорить: придумуйте зі мною, що хочете! Такого роду сукні при всьому можливому різноманітті, диктують свої закони. І в плані макіяжу в тому числі.

Закон перший — це урочистість. Згідно модним канонам, не потрібно в собі культивувати пристрасть до чорного одягу в повсякденному житті. Можна вважати винятком лише строгий костюм класичного крою для ділових прийомів. Чорне плаття як би там не було — плаття вечірнє. Закон другий: загальна демократичність — не синонім вседозволеності. Здається, все просто: скомбінуйте грунтовний фоновий колір з деталями і аксесуарами будь-яких відтінків — і готово. Нічого подібного! Тонка вишуканість фону завжди вимагає вишуканості в його детальних доповненнях. Стосується це і такої області, як макіяж.

Яким повинен бути макіяж

В першу чергу — максимально помітним. Весь акцент яскраво-чорного тла одягу потрібно грамотно змістити на обличчя. Шкіру слід ретельно очистити і змастити зволожуючим кремом перед застосуванням декоративної косметики, привести в порядок брови. Це обов'язкова умова на всі випадки життєві. Починати макіяж потрібно з нанесення нижньї тональної основи, що робить шкіру гладкою і позбавленою вад. Основу фіксувати краще розсипчастою пудрою, так як саме вона надає особі бархатистість і живу природність. Переходимо поступово до очей. Тут важливо не помилитися, адже правильно зроблений макіяж очей може надати всьому зовнішності стилістичну завершеність і красу. Як варіант, до елегантного чорного плаття створюється розкішний вечірній макіяж за допомогою відтінків будь-яких благородних металів. Нанести під брови тіні платинового або сріблястого кольору, а на верхню рухому повіку — трохи золотистого. Відтінити нижню повіку можна м'яким олівцем світло-коричневого або шоколадного тону. Цим же олівцем підводяться лінії складки в області верхньої повіки. Темний тон потрібно розтушувати до краю. Потім малюються стрілки, модні й актуальні у всі часи. Малюють їх обов'язково чорним олівцем, причому в даному випадку більше підходить не звичайна летюча стрілка, а геометрично промальована — трикутна. Прямо під стрілкою наносяться тіні відтінку білого золота або матового відтінку, а вії підфарбовуються за допомогою об'ємної щіточки. Не варто забувати про форму ваших очей. При нанесенні макіяжу зупинятися на тому варіанті, що йде конкретно вам.

Увагу на губи

До чорної сукні в кожній деталі образу, макіяж вимагає виразності. Ось чому актуальна в останні роки, деяка художня розмитість ліній при нанесенні помади, тут зовсім не підходить. Перед подкрашиванием губ обов'язково потрібно обвести їх по контуру підводкою — більш темною помадою або олівцем. Колір самої помади переважний густий і насичений, що надає губам сексуальну пухлість і обсяг. Найкраще до чорного підходить темно-темно червона або яскраво-червона помада. Це поєднання вважається самим звичним і гармонійним чином сучасної жінки-вамп.

Можна нанести більш природний макіяж, де припустимі навіть бліді або світлі відтінки в помаді. Її найчастіше надать перевагу жінки, у яких смаглява бездоганно-гладка шкіра. У такому випадку і тіні краще підібрати більш натурального матового відтінку. Коли очі і губи повністю нафарбовані, залишається тільки нанести на область вилиць Бронзуючу пудра (не рум'яна) — і образ завершений.

Яскравий макіяж буде обраний до чорної сукні або натуральний — в будь-якому випадку оформляти лице потрібно яскраво, не шкодуючи фарб. Мінімалізм у випадку з чорною сукнею зайвий, адже можна запросто загубитися на фоні глибокої і притягуючи погляди чорної основи. За великим рахунком, чорному і дозволено вважатися святковим або вечірнім тільки тому, що в «комплекті» з ним передбачаються розкішні яскраві аксесуари, дорогі прикраси і справжній вечірній макіяж.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Одна з важливих навичок дитини, безпосередньо залежна від моторики рук - вміти самостійно одягнутися. Учити дитину...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
Scroll To Top