Рекомендуємо прочитати

Перша шлюбна ніч: спробуй ефектні секс-прийоми!

article2939.jpg

Сьогодні для багатьох сучасних дівчат шлюб - це просто зміна прізвища і кільце на пальці. А магія першої шлюбної ночі давно пішла безповоротно... Або все ж таки не безповоротно?

Давай подумаємо, які цікаві та незвичайні постільні "фокуси" ти можеш привнести в першу шлюбну ніч, щоб вона не лише відбулася, але і пройшла на всі 100.

- Мінет в лімузині.
Постарайся, щоб хоча б певний період часу ви їхали в лімузині вдвох. І подаруй його незабутнім, феєричним мінетом, який буде для нього ще більш запам'ятовуючимся, тому що вас можуть "застукати" в будь-який момент.

- Включи порно.
Всі чоловіки у захваті від порно. Увечері, коли ви вже залишитеся одні, включи телевізор і вибери саме такий фільм. Вид тебе у весільній сукні буде додатковим фактором його збудження. Можна, до речі, пошукати фільм, де є наречена, йому точно сподобається.

- Під час сексу залишайся в сукні.
Її можна просто підняти або навпаки - приспустити, як вам буде зручніше. Чоловік обов'язково оцінить той факт, що під час близькості ти була "в образі".

- Включи відеокамеру.
Він може знімати тебе на відео, але не може чіпати руками. А ти в цей час танцюй для нього стриптиз, пести себе - одним словом роби все, щоб довести його до піку збудження.

- Візьми з собою "змінний" образ.
Ось ти вся така ніжно-повітряна наречена, а через 15 хвилин вже фатальна красуня в червоно-чорній білизні. Це збуджує всіх без винятку чоловіків.

- Розбуди його вранці.
Зрештою, якщо у вас не вийшло з першою шлюбною ніччю, можна організувати і перший шлюбний ранок. Розбуди його вранці грайливими ласками і подаруй кращий мінет в його житті.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Scroll To Top