Рекомендуємо прочитати

Які проблеми вирішують ін'єкції ботокса

article3360.jpg

Про ботокс існує безліч суперечливих думок, велика частина з яких склалися ще в той час, коли ця процедура була новою і недостатньо вдосконаленою. Досягнення сучасної косметології роблять "уколи молодості" абсолютно нешкідливими і безпечними для людини.

Ботулінічний токсин типу А (ботокс, диспорт) використовується в практиці досить давно, ще з 1991 року. Це значить, що він пройшов всі клінічні випробування, і небажаних результатів при правильному використанні не показав.

Для чого
Існують два підходи введення ботулотоксину: лікувальний і косметологічний. У косметології він застосовується для розгладження мімічних зморшок. У лікувальних цілях його використовують досить широко, при різних захворюваннях, таких як ДЦП, кривошия, після інсульту, його колють в пахви і пахові зони для запобігання надмірного потовиділення, щоб усунути асиметрію обличчя, що виникла внаслідок якихось захворювань, і т.д. Часто чоловіки проходять процедуру і колють собі ботокс тільки в праву долоню, щоб вона не потіла, і у співрозмовника не було неприємних відчуттів при рукостисканні.

Як працює ботокс
Ботолотоксін вводиться в м'яз і знерухомлює його. Мета, яка при цьому досягається, - розгладження мімічних зморшок. Адже, по суті, що таке зморшки? Це залом шкіри, який утворюється внаслідок рухової активності м'язів обличчя. Якщо м'яз змусити застигнути і на деякий час перестати рухатися, залом з часом розгладжується. До того моменту, як дія препарату закінчиться, м'яз звикає до статичного положення, і таким чином можна запобігти нове утворення зморшок на тому ж місці.

Чим раніше почати працювати з зморшкою, тим більше вірогідність, що залом усунеться повністю. Якщо ж зморшці вже 10-20 років, з ними борються за допомогою інших препаратів, наприклад, філерів.

Де колють ботокс
Звичайно, "уколи молодості" роблять переважно на обличчі. Це повинен робити косметолог з медичною освітою, який знає технологію даної процедури, при якій уколи робляться тільки в безпечні місця, в зони освіті мімічних зморшок, які потребують корекції. Існують методики, що дозволяють колоти ботулотоксин, крім обличчя, в область шиї і декольте.

Чи є побічні ефекти?
Головним побічним ефектом називають відсутність міміки протягом деякого часу після даної процедури, коли обличчя ніби застигає і стає амімічним. Ще років 5 тому можна було бачити на екранах телевізорів відомих людей з "застиглими" обличчями. До речі, в контрактах часто вказується, що до ролі допускаються тільки актори, у яких проходить ефект після уколів ботокса, щоб залишилася міміка на обличчі. У сучасній косметології вже існують методики, що зберігають міміку обличчя і при цьому видаляють зморшки. Хоча є люди, які прагнуть до того, щоб у них було амімічне обличчя.

При неправильному введенні ботокса або через індивідуальні особливості пацієнта може виникнути невелика асиметрія: трохи опуститься брова або виникне асиметрія очей. Однак через 4-6 місяців органи візьмуть початкове положення. Через два тижні після процедури пацієнт повинен прийти на повторний огляд. У разі необхідності робиться корекція - додаткові уколи в певні області.

Протипоказання до уколів ботокса:
- Підвищена чутливість до компонентів препарату;
- Міастенія;
- Прийом антибіотиків;
- Гемофілія;
- Прийом аспірину або інших мікрокоагулянтов;
- Запальний процес в області передбачуваних ін'єкцій;
- Загальні захворювання у стадії загострення;
- Хронічні обструктивні захворювання легень;
- Зловживання алкоголем і тютюном;
- Вагітність і період грудного вигодовування.

Також існує 0,1% людей, які перенесли ботулізм, і внаслідок цього нечутливі до ботоксу.
Ефект від ботулотоксину залежить від сприйнятливості організму кожної людини і від зовнішніх факторів (використання певних косметичних засобів, інтенсивності певних м'язів). Дія ботокса триває від 4 до 8 місяців. При цьому 4 місяці тримається повна блокада м'яза, потім потроху спазм м'яза починає слабшати. Якимось чином вивести ботулотоксин з м'яза або нейтралізувати його дію не можна, необхідно дочекатися, поки ботокс сам піде з м'яза.

Суміщення з іншими методами
Тренери по фейсбілдінгу, як правило, протиставляють свою методику процедурі введення ботокса. Однак уколи ботокса можна успішно поєднувати з заняттями фейсбілдингом. Справа в тому, що більшість складок і зморшок на обличчі є результатом гіперактивності м'язів. Вони і так "перекачені", тому фейсбілдінг як тренування м'язів обличчя тут не підійде, зате використання ботокса дозволяє розслабити ці м'язи. Вправи фейсбілдінга тоді краще застосовувати до м'язів, в яких, навпаки, не вистачає тонусу.

На додаток до процедури корисні масажі обличчя. Можна зробити масаж перед процедурою, потім трохи почекати і продовжити курс. Взагалі, уколи ботокса - це завершальний етап у комплексі процедур щодо поліпшення стану шкіри. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всім відомо, що зморшки з'являються тільки через старіння шкіри, але і від мімічної активності лиця. З часом втрачаючи...
Більшість дорогих косметичних покупок можна замінити власноруч приготованими засобами. Результат від їх застосування...
Кожна жінка хоче виглядати ідеально, тому завжди намагається за собою доглядати. Але через особливості організму...
Касторова олія отримують з рослини рицина, яке відноситься до сімейства молочайних. Для цього збирають насіння і...
Scroll To Top