Рекомендуємо прочитати

Готуємося до вагітності

article3166.jpg

Багато жінок, готуючись стати мамами, задаються питанням про правильну підготовку до вагітності. Розуміння того, що всередині зароджується нове життя, перетворює планування в дуже відповідальний процес. Забороненими, на цей період, повинні стати алкоголь і куріння. І чоловік, і жінка беруть на себе відповідальність за здоров'я майбутньої дитини, тому підготовка до вагітності повинна бути не тільки правильною, але й спільною. У тому випадку, якщо зачаття відбулося несподівано, слід проаналізувати свій спосіб життя за останні півроку, щоб підготувати себе до можливих складнощів під час вагітності.

Дізнавшись про те, що вагітність настала, уважно ставтеся до себе і до малюка з перших тижнів зачаття: правильно харчуйтеся, приймайте вітаміни, більше перебувайте на відкритому повітрі і намагайтеся оточити себе позитивними емоціями.

Нехай наступні 9 місяців стануть для Вас найщасливішим періодом у житті, а також періодом єднання з ще не народженим, але вже таким рідним, створінням. Розмовляйте з Вашим малюком, читайте йому книжки, співайте колискові - одним словом, розвивайте дитинку внутрішньо утробно і налагоджуйте з ним зв'язок. До цього процесу можна і потрібно залучити тата малюка, адже це піде на користь абсолютно всім. Ніжні дотики до вагітного животика, трепетне воркування з крихіткою відкладуться в підсвідомості дитини, і заспокоять майбутню маму.

Роль харчування в підготовці до вагітності
Правильно підготуватися до вагітності жінці допоможе грамотне харчування, яке передбачає під собою вживання корисних продуктів, полівітамінних комплексів і мінеральних речовин в необхідній кількості. Майбутня мама повинна стежити за балансом жирів, білків і вуглеводів у своєму організмі, адже тепер вона відповідає ще й за здоров'я дитини, яку носить під серцем. Не дотримання цих простих правил може істотно позначитися на протіканні вагітності, і спровокувати викидні, різні патології плода і важкі пологи.

Для того, щоб контролювати стан свого здоров'я і спостерігати за розвитком малюка, жінка повинна стати на облік по вагітності до толкового фахівця. Перебуваючи під постійним лікарським контролем, можна здійснювати своєчасну діагностику, яка вбереже від можливих під час вагітності ускладнень. У разі нормального протіканняґ вагітності, від спостереження лікаря краще не відмовлятися, оскільки проблема може виникнути абсолютно на будь-якому етапі, а без контролю вона залишиться непоміченою.

Ось основні принципи правильної підготовки до вагітності! Дотримуйтесь їх і будьте завжди здорові!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

З самого дитинства людина їсть різні каші із зерен і круп, тому що в них міститься багато вітамінів, мікроелементів і...
Для того, щоб розібратися що дає нам журавлина - шкоду або користь, потрібно для початку розглянути її склад. Журавлина...
Після 20-ти років потрібно пити багато рідини, збагачувати раціон свіжими фруктами і овочами, віддавати перевагу...
Чорна смородина корисна для здоров'я печінки, нирок, дихальних шляхів. Її сік має відновлювальну дію, тому незамінний...
Scroll To Top