Рекомендуємо прочитати

Надуємо губки!

article2053.jpg

Якщо від природи у вас не такі губи, як вам хотілося б, або з віком вони втратили форму, можна скористатися сучасними технологіями, що дозволяють сформувати губки вашої мрії.

Ін'єкції


Гелі для збільшення обсягу губ роблять їх більш пухкими. Ефект від деяких з них триватиме не більше 6 місяців, а вартість повторної процедури складе 250-300 доларів. Деякі препарати містяться в тканинах губ до п'яти років. Збільшують губи за допомогою колагену (протеїну тваринного походження), силікону або жирових клітин з інших частин тіла пацієнта. Ін'єкція препаратів супроводжується місцевим знеболенням. На жаль, косметологи не завжди готові з точністю прогнозувати результат процедури, адже багато чого залежить від індивідуальних особливостей організму. Синтетичні гелі в цьому відношенні зручніше натуральних жирових клітин, тому розподіляються майже відразу, і форму губ можна коректувати більш точно вже під час процедури.

Слід врахувати, що деякі препарати мають здатність пересуватися всередині тканин, що може істотно попсувати форму обличчя.

Штучне збільшення губ дозволяє не тільки сформувати потрібні обриси та об’єм губ, але і підвести опускаючіся з віком куточки губ, що створюють смутний і невдоволений вираз обличчя.

Протипоказання


Не слід проводити процедуру збільшення губ під час гострих запалень шкіри і загострення яких-небудь захворювань, при наявності герпетичних висипань. У будь-якому випадку перед проведенням процедури слід проконсультуватися з лікарем.

Перманентний макіяж


Сучасні технології пропонують більш безпечний спосіб корекції форми губ - перманентний макіяж, що не дає серйозних ускладнень і ефективний протягом 3-5 років. Вартість процедури складе 200-350 доларів. Метод перманентного макіяжу послідовно розвинувся з мистецького татуажу. Технологія тату знайшла собі корисне, "мирне" застосування.

Процедура проводиться таким чином: за допомогою апарату в шкіру вводиться барвник. Татуювання робляться більш стійкими і яскравими барвниками, до складу яких входять синтетичні речовини. Перманентний макіяж робиться фарбами, до складу яких входять тільки натуральні компоненти, не викликають алергічних реакцій. В цілому, цей метод практично нешкідливий і не має протипоказань.

Форма губ


Виберіть форму губ - один з найважливіших етапів процедури. За допомогою косметичного олівця нанесіть контур, по якому буде виконаний макіяж. Необхідно уважно розглянути його в анфас і в профіль, а також переконатися, що губи пропорційні вашим рисам обличчя. Для цього бажано використовувати велике дзеркало, тільки в ньому ви побачите наявні неточностей. Можете покривитися перед дзеркалом і подивитися, як будуть виглядати ваші губи "в дії".

Не варто робити собі модні пухкі губи, якщо вони вам не до лиця - природні пропорції вашого обличчя порушаться, і придбаної краси ваших пухких губок ніхто не помітить. Форма губ повинна вигідно підкреслити красу всього образу, а не виглядати окремо від нього.

Особам квадратної форми підходить така форма губ, при якій нижня губа нагадує перевернуту усічену піраміду.

Якщо нижня губа занадто плоска, то додатковий об’єм їй додасть форма у вигляді натягнутого лука.

Класичним особам для того, щоб підкреслити строгі пропорції, досить загострити верхні куточки губ. А закруглені куточки додадуть вашому вигляду більше романтичності й ніжності.

Якщо у вас широкий ніс, потрібно робити акцент на верхньому хвилеподібному контурі губи.

Для круглої форми обличчя буде більш вигідним підкреслити верхню губу, при витягнутій - нижній.

Зовсім не обов'язково, щоб верхня губа була вужче нижньої. Деяким жінкам висока верхня губа особливо пасує, і виправляти це не варто.

Багато майстрів перманентного макіяжу пропонують своїм клієнткам одні й ті ж моделі, такі майстри, швидше за все, не зуміють порадити те, що підходить саме вам. Бажано ознайомитися з фотографіями клієнток майстра, до якого ви прийшли. Це дозволить вам хоча б частково перевірити його компетентність у даній галузі.

Колір


Перед підбором кольору пігменту необхідно зняти весь макіяж, щоб колір був підібраний до вашого типу зовнішності. Слід врахувати, що при взаємодії з натуральним пігментом вашої шкіри фарби можуть поміняти свій колір і злегка зблякнути.

Фарбу вводять на 0,8 -1 мм в тканини, але все-таки неприємні відчуття виникають, тому на час проведення процедури застосовують місцеве знеболення.

Процес загоєння


Протягом тижня після процедури необхідно особливо уважно стежити за станом шкіри губ.

У перші два дні колір буде особливо яскравим, тому пігмент, змішуючись з лімфою і сукровицею, стає темно-коричневим. Після цього на губах утворюється невелика скоринка і ще через пару днів починає відлущуватися. І ось під нею вже можна бачити результат.

Протягом семи днів після процедури перманентного макіяжу не можна відвідувати басейн, сауну, лазню. Не слід намагатися розпарити, видалити скоринку або прискорити процес загоєння за допомогою кремів. Несвоєчасне видалення скоринки чревате втратою фарби та молодої шкірочки на цьому місці, що призведе до утворенням невеликого шраму. Утворену шкуринку можна трохи пом'якшити швидкозаживлюючим кремом або косметичним маслом.

Щоб уникнути появи герпесу на губах після даної процедури, необхідно за 5-7 днів скористатися антивірусним препаратом.

Дотримуючись всіх запобіжних заходів та слідуйте вказівкам косметолога, тоді ваші губи будуть радувати вас красою, і ви будете чарівні, даруючи повітряні поцілунки всім оточуючим!

Процедура проводиться таким чином: за допомогою апарату в шкіру вводиться барвник. Татуювання робляться більш стійкими і яскравими барвниками, до складу яких входять синтетичні речовини. Перманентний макіяж робиться фарбами, до складу яких входять тільки натуральні компоненти, не викликають алергічних реакцій. В цілому, цей метод практично нешкідливий і не має протипоказань.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Навіть самий ідеальний макіяж не буде закінченим, якщо не нафарбовані губи. А для красивих губ потрібно мати не тільки...
Чи чули ви щось про перманентний макіяж? Ми вам детально розповімо про це нововведення в косметології. Провідні...
Scroll To Top