Рекомендуємо прочитати

Топ-5 салонних косметологічних процедур

article3357.jpg

Ми склали рейтинг основних і найбільш ефективних процедур, які проводяться в салонах краси.

Масаж
Говорячи про збереження молодості обличчя, маємо на увазі якісний догляд. Говорячи про догляд, маємо на увазі масаж обличчя. Це і найпоширеніша, і найефективніша, і найулюбленіша процедура для клієнтів косметологічних салонів. Стандартна спа-програма для обличчя включає в себе легкий пілінг, потім 20-25 хвилин класичного масажу зон обличчя, шия і декольте з застосуванням живильним ампули, а завершує програму маска для обличчя. Процедура проводиться раз на тиждень. По ефективності для відновлення і підтримування молодості обличчя масажу немає рівних. Навіть при недоглянутій, втомленій, сухій шкірі, яка ніколи не знала засобів по догляду, ефект від масажу починає проявлятися вже через місяць, на п'яту процедуру. Масаж добре живить, зволожує шкіру, стимулює роботу м'язів, які підтримують шкіру.

Чистка (очищення шкіри)
Чистки, що проводяться в салонах, бувають трьох видів: ультразвукова (апаратна), комбінована і механічна. Найпоширеніша і оптимальна - комбінована, оскільки дозволяє підходити до клієнта індивідуально. Чистка обличчя в салоні - процедура безболісна, залишає мінімальні почервоніння на обличчі. Ця процедура дуже добре очищає пори, після чого шкіра буквально починає дихати чистотою. Чистку рекомендується проводити в залежності від стану пор. При регулярному домашньому догляді пори не потребують чищення частіше, ніж один раз на півроку, але комусь доведеться відвідати косметолога раз на місяць або раз на 3 місяці.

Пілінг
В умовах косметологічного салону найефективнішими є поверхнево серединний пілінги. При серединному пілінгу злушується епідерміс, завдяки чому шкіра оновлюється і підтягується, звужуються пори, пропадають дрібні зморшки, згладжуються дрібні шрами і нерівності шкіри. Однак виробляється такий пілінг тільки восени і взимку (з кінця жовтня - початку листопада по березень). Після серединного пілінгу дуже важливу роль відіграє правильний догляд. Косметолог може рекомендувати застосування постпілінгової сироватки домашнього догляду, а також дві спа-програми по догляду в косметологічному салоні для того, щоб "нова" шкіра отримала гарне зволоження та живлення. Другий вид салонного пілінгу - поверхнево-серединний, який виробляється з гліколевими (фруктовими) кислотами. Спочатку на шкіру наноситься концентрат з фруктовими кислотами, потім знімається і наноситься кисень, який наповнює вже відкриті пори. На завершення процедури на шкіру наноситься живильна маска. Цей вид пілінгу дуже добре очищає пори, позбавляє від пігментних плям, освітлює шкіру. Фруктовий пілінг можна робити і навесні, якщо після застосовувати сонцезахисний крем, не відвідувати солярій або пляж. Серединний пілінг робиться в залежності від віку клієнта і того, яке завдання перед ним стоїть. Це можуть бути процедури 2 рази на тиждень або 1 раз в тиждень-півтора. Це може бути курс з декількох пілінгів, а може бути одна процедура з подальшим курсом масажу. Водночас гліколеві пілінги краще робити курсом 1-2 рази на тиждень залежно від стану шкіри і потреб клієнта.

Безін'єкційна мезотерапія
Якщо ваша шкіра має потребу в харчуванні, то ця процедура як не можна краще з цим завданням впорається. При цьому за допомогою спеціального апарату в шкіру впроваджуються поживні мезотерапевтичні коктейлі (гіалуронова кислота, ліпідний збалансований коктейль і т.д.). Ці коктейлі ефективно зволожують шкіру як зсередини, так і зовні. Курс цих процедур навіть розгладжує зморшки. Особливо ефективна процедура для шкіри під очима. Великий плюс цієї процедури в тому, що вона дозволяє не виходити з робочого ритму, бо не залишає на шкірі шрамів, папул, і ви можете в день процедури сміливо повертатися на роботу. Безін'єкційну терапію рекомендується проходити курсами від 6 до 10 процедур залежно від стану шкіри. В салоні цю процедуру роблять для зон обличчя, шиї, декольте, окремо для шкіри навколо очей, навіть виробляється безін'єкційна терапія кистей рук і шкіри голови.

Термоліфтінг
Це апаратний метод омолодження або підтримки шкіри в молодому стані, улюблена процедура відвідувачів салонів практично в будь-який період року. Процедура стимулює і будить природний колаген, активізуючи власні ресурси організму. Після процедури шкіра красива, доглянута, сама по собі процедура дуже комфортна і безпечна. В салоні проводиться термоліфтінга обличчя, шиї, області декольте і шкіри навколо очей. Сенс процедури полягає в тому, щоб робити її курсами, оскільки вона стимулює колаген потроху, ефект при цьому накопичується, так як це процедура пролонгованої дії. Оптимально робити процедуру 1-2 рази на тиждень, але не частіше, ніж через день. Після проходження курсу (для молодої шкіри - 8 процедур, віковій - 10) можна продовжувати робити підтримують процедури раз на місяць, щоб підтримувати отриманий від термоліфтінга ефект.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

BB крем - це комбінований продукт, він скорочує кількість тюбиків, якими треба скористатися. Його називають 6 в 1 - це...
Вже довгий час салони краси користуються фруктовими кислотами у виготовленні засобів, здатних ефективно очистити...
Будь-якій жінці хочеться мати красиві і доглянуті нігті на руках і на ногах. Нігті на ногах повинні завжди виглядати...
Потріскані губи - це не тільки косметична проблема, а й медична, так як вони можуть стати причиною поширення інфекцій....
Scroll To Top