Рекомендуємо прочитати

Масажі обличчя: який обрати

article3353.jpg

Кажуть, що обличчя жінки - це її паспорт, а шия і зона декольте - закордонний паспорт. І найкращий спосіб тримати ваші "документи" в порядку - це косметологічні масажі.

Про користь масажу обличчя
Масаж обличчя - дуже приємна і розслаблююча процедура. Масаж дуже добре стимулює м'язи - той каркас, який підтримує нашу шкіру і не дає їй обвисати. За допомогою масажу можна позбутися від дрібних зморшок і деяких висипань на шкірі. Ця процедура також має лімфодренажний ефект, тобто виганяє зайву вологу і дозволяє впоратися з набряком. За допомогою масажу виводяться зі шкіри токсини. Важливим плюсом даної процедури є поліпшення психоемоційного стану. Адже масаж розслабляє м'язи обличчя, при цьому розслаблюється все тіло, виділяється гормон ендорфін. Кажуть навіть про те, що бажання, загадані під час масажу, виконуються, а також досягаються намічені цілі.

Основні види масажу
Всі масажі можна поділити на три види:

Класичний масаж. Робиться на обличчі, шиї і зоні декольте. Виконується по маслу і підходить для всіх типів шкіри. При такому вигляді масажу пальці косметолога плавно ковзають по шкірі вздовж масажних ліній, подібно танцю. Класичний масаж триває в цілому 20-25 хвилин. Проводиться він курсами по 10 процедур 1-2 рази на тиждень

Увага! Цей масаж не варто робити людям з проблемною шкірою, оскільки масло може посилити запальні процеси. Крім цього, неправильно підібране масло для масажу може спровокувати алергію.

Пластичний масаж. Проводиться без масла, по тальку. При такому масажі косметолог пальцями придавлює шкіру до м'язів, як би виліплюючи її. Він виконується для вікової шкіри, після 30 років, підтягуючи овал обличчя, підвищуючи пружність шкіри. Масаж також звужує пори і прибирає набряклість. Рекомендований курс - 8-10 разів з проміжками в 2-3 дня.

Увага! Пластичний масаж - набагато менш приємна процедура, ніж класичний. Особливо це стосується сухої шкіри, оскільки така шкіра має потребу в живленні та зволоженні, а тальк тільки підсушує і без того суху шкіру.

Можливе чергування класичного і пластичного масажів.

Лікувальний масаж по Жаке. Цей масаж проводиться для проблемної шкіри, а також шкіри, де є камедони, вугровий висип і т.д. Робиться після косметологічних чисток по 7-10 хвилин. Виконується щипковими рухами, які впливають на поверхневі і глибокі шари шкіри, допомагаючи справитися із запальними явищами.

Сучасні види масажів
Крім описаних трьох видів масажів в даний час існує велика кількість різних технік, які, за великим рахунком, з варіаціями повторюють попередні види масажу. Найпоширеніші види:
- Іспанський хиромассаж, при якому використовується вся рука масажиста, включаючи зовнішню сторону кисті і передпліччя; 
- Точковий масаж обличчя - шиацу, при якому вплив здійснюється шляхом натискання трьома пальцями на певні точки і утримування пальців в цих точках протягом деякого часу;
- Лімфодренажний масаж, при якому вплив здійснюється на лімфатичну систему.

В будь-якій техніці масажу є свої плюси і мінуси. Якщо масажист кваліфікований і правильно працює з зонами і масажними лініями, то будь-який масаж обличчя сприятливо вплине на вашу шкіру.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дівчата-слов'янки без сумнівів є найкрасивішими. Однак в процесі дорослішання їх звичка постійно посміхатися...
Всі ці визначення вірні і досить неприємні, але зубного болю не уникнути, якщо не забезпечити своїм зубам належний і...
Кожна жінка хоче на більш тривалий час зберегти молодість, хоча й не кожна в цьому зізнається. Але в процесі...
Про чудодійний ефект лазні знали ще в давнину. Є цілий ритуал, якого дотримуються любителі такого відпочинку. Якими...
Scroll To Top