Рекомендуємо прочитати

Масло для масажу

article3222.jpg

Щоб під час масажу руки краще ковзали, а користі було більше, використовуйте масло. Не обов'язково спеціальне. Можете купити в магазині або аптеці будь-яке рослинне масло. У кожного з масел є свої переваги і недоліки.

• Соняшникове - найдоступніший варіант. Воно добре пом'якшує шкіру, але дуже в'язке і може викликати роздратування. Після його використання на шкірі залишається жирна плівка.

• Оливкове - сприяє поглинанню клітинами шкіри ультрафіолетових променів, покращує загар, має ранозагоювальні властивості. Однак оливкове масло досить липке і важке.

• Кунжутне - добре зігріває, благотворно діє на ендокринну систему, знімає опухлості, м'язовий біль, корисно для волосся. Але воно в'язке, володіє сильним ароматом, який подобається не всім.

• Персикове - близьке до мигдального за властивостями. Відмінно розгладжує зморшки, відмінно підходить для дитячого масажу.

• З кісточок винограду - покращує еластичність шкіри, дуже приємне на дотик, не залишає жирних слідів.

• Гірчичне - добре знімає м'язове напруження, корисно при захворюваннях легенів. Має ранозагоювальну дію, сприяє зниженню ваги. Але може викликати роздратування шкіри.

• Рицинова - глибоко проникає в підшкірний шар, добре виводить токсини, покращує ріст волосся, має ранозагоювальні і пом'якшуючі властивості. Однак воно дуже жирне.

• З пророщеної пшениці - використовується для масажу при дуже сухій шкірі. Масло покращує обмін речовин, виводить токсини, підвищує еластичність шкіри, надає їй свіжий вигляд.

Якщо ви не любите відчуття жиру на руках і інших ділянках тіла, масло можна замінити звичайним тальком.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Касторова олія отримують з рослини рицина, яке відноситься до сімейства молочайних. Для цього збирають насіння і...
Однією з найвиразніших, що "говорить" частин обличчя є брови. І мода ніколи не обходила своєю увагою форму і колір...
Наші виробники щедро радують нас різноманітними маслами рослинного походження: оливкова, кедрова, соняшникова,...
Майонез - обов'язкова заправка на кожному новорічному столі. Його використовують у різних салатах, в тому числі і в...
Scroll To Top