Рекомендуємо прочитати

Як швидко позбавитися від синяка на обличчі?

article3034.jpg

Синяк виглядає неестетично незалежно від того, з якої причини він з'явився, і яку має форму і розмір. Особливо неприємно, якщо синяк зайняв «почесне» місце на обличчі. Людина з такою ознакою навіть здається підозрілою. У цьому випадку з'являється одне єдине питання - як швидко позбутися від синяка на обличчі? Якщо робити все правильно - то можна вкластися і в день-два, кажуть фахівці.

Варто відразу ж сказати про екстрені заходи після забиття - потрібно притиснути що не будь холодне у вигляді льоду з морозильника або хоча б холодної ложки. Це зменшує набряк і звужує судини у місці синяка. Тримати холодний предмет потрібно на обличчі протягом семи хвилин. Більший час може викликати обмороження.

Якщо холодних предметів чинності місцезнаходження потерпілого на вулиці не виявилося під рукою, то необхідно скористатися такими засобами як лопух, подорожник, віджату цибулю, соком капусти або тертою картоплею. Все це здатне позбавити від гематоми, якщо буде застосовано вчасно. Ще один народний засіб на основі горілчаного компресу говорить про те, що місце забиття потрібно обернути тканиною, змоченою в горілці. Поверх такої пов'язки намотується поліетиленова плівка.

Масаж району забиття з ефірними маслами також дозволить зняти набряк і прибрати неприємний колір шкіри швидко і досить легко. Робити подібний масаж можна починати з самого першого дня, однак на початку він повинен бути дуже м'яким, ледь відчутним, а з кожним наступним днем його інтенсивність потрібно посилювати. Може допомогти прибрати синяк лист алое, який можна знайти практично на будь-якому квітковому підвіконні.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Від ударів не застрахований ніхто, причому як ні від ударів долі, так і від простих побутових забитих місць. Багато...
Ускладнення при пластиці грудей досить різноманітні. Перше і досить поширене ускладнення при пластиці грудей - це...
Більшість дівчат завжди задаються питанням, якими засобами можна побороти вугровий висип. Їм навіть зайвий раз не...
Засоси на ніжній жіночій шкірі найчастіше утворюються на шиї і грудях. Психологи коректно називають їх «небажаними...
Scroll To Top