Рекомендуємо прочитати

Ускладнення при пластиці грудей

article3256.jpg

Ускладнення при пластиці грудей досить різноманітні. Перше і досить поширене ускладнення при пластиці грудей - це зміна їх структури. Груди робиться набагато твердіші, ніж природні. Ризик даного ускладнення приблизно 10%, але повторна операція потрібно не дуже часто. Хоча якщо повторне хірургічне втручання все ж таки необхідно, після першої операції має пройти не менше півроку.

Іноді ускладненням при пластиці грудей є асиметрія встановлених імплантів. Це відбувається в результаті зсуву імпланта за рахунок грудних м'язів. Як результат - несиметрично розташовані груди. Виправити цей побічний ефект можна тільки іншою операцією.
Іноді можливе таке ускладнення при пластиці грудей, як подвійна опуклість. Це виглядає дуже неестетично й потрібно в даному випадку перевстановлення імпланта.

Дуже неприємним, але досить частим ускладненням при пластиці грудей є втрата чутливості соска. Зазвичай, це тимчасова проблема і, десь через пів року, чутливість відновлюється. Якщо цього не сталося, отже імплант пошкодив або затиснув один з нервів.

Найстрашнішим ускладненням при пластиці грудей є інфекція. Для лікування потрібна госпіталізація, і видалення імпланта. Повторну операцію можна провести не раніше півроку, як результат - асиметричні і неестетичні груди. У результаті досить часто просять видалити відразу обидва імпланта, щоб потім заново їх вставити. Сам процес інфікування імпланта відбувається протягом перших двох місяців після операції.

Можливо також ускладнення при пластиці грудей у вигляді скупчування рідини в її області. Протягом перших п'яти днів, в області безпосередньої операції, може накопичуватися рідина. Виникає припухлість і запалення. У цьому випадку пацієнт повинен перебувати під наглядом лікаря. Як правило, протягом трьох тижнів рідина розсмоктується сама. Робити проколи або надрізи не рекомендується, оскільки, швидше за все, виникне інфекція та імплант доведеться видаляти взагалі.

Гематома - скупчення крові навколо імпланта, може виникнути з причини кровотечі під час операції. У цьому випадку, швидше за все, буде потрібно повторне хірургічне втручання.

Ускладнення при пластиці грудей не таке вже й рідкісне явище. До подібної операції слід підходити дуже обачно. Пам'ятайте - здоров'я можна легко втратити, але повернути його іноді стає неможливо.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Це знаменитий вираз можна розуміти по-різному. По-перше, мається на увазі, що краса — це зброя. Друга «розшифровка»: щоб...
Далеко не кожна жінка може похвалитися гарними й ідеальними грудьми. Але у кожної жінки свої заморочки з цього приводу....
Scroll To Top